Keşan Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Keşan Otogarı
place
İspat Cami Mh. 22800 Keşan/Edirne

Keşan

Keşan Terminali Hakkında

Edirne’nin en büyük ilçelerinden biri olan Keşan’ın otobüs terminali İpsala, Tekirdağ ve İstanbul arasında bir kavşak ve mola noktası olarak da hizmet verdiği için oldukça hareketli bir yer. İçerisinde Metro, Nilüfer Turizm, Ulusoy ve Kamil Koç gibi onlarca ulusal ve yerel otobüs firmasını bilet satış ofislerini bulunduğu terminalde restoran, market, büfe, tuvalet, mescit, açık ve kapalı dinlenme alanları gibi pek çok olanak bulabilirsiniz.

İpsala’nın yanı sıra Şarköy ve Gelibolu gibi pek çok ilçeye de her saat minibüslerle ulaşım hizmeti sağlanan terminalde Türkiye’nin hemen her şehrine de otobüs bulunuyor. Keşan Terminali’nde yolculara ilçe merkezinde her yere gidebilmeleri için de pek çok ulaşım aracı sunuluyor.

Şehir Merkezinden Keşan Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezinin biraz dışında kalan Keşan Terminali’ne ücretli veya ücretsiz pek çok ulaşım aracından birini kullanarak kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Terminalde hizmet veren birçok firma,yolcuların terminalden ilçe merkezine kolayca ulaşabilmesi için ücretsiz yolcu servisleri sunuyor. Her yarım saatte bir ilçe merkezine hareket eden yolcu servisleriyle ana caddelere kolayca gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Kurtuluş Caddesi ve Paşa Yiğit Caddesi gibi pek çok ana caddede ve mahallede duraklarını görebileceğiniz belediye otobüsleriyle de 10 dakikada otobüs terminaline gidebilirsiniz.

Taksi

Demirciler Caddesi’nde durağı bulunan (0284) 714 44 32 numaralı Saros Taksi ve İsmet İnönü Caddesi üzerinde hizmet veren (0284) 714 36 02 numaralı Birlik Taksi’den 7 gün 24 saat taksi çağırabilir ve kısa sürede terminalde olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less