İpsala Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
İpsala Otogarı
place
Köprü, Enez Cd. No:1, 22400 İpsala/Edirne
local_phone
+902846161008

İpsala

Türkiye’nin Avrupa’ya 2. büyük sınır kapısı olan İpsala’nın modern ve hareketli bir otobüs terminali var. İpsala, ilgi çekici tarihi yerleri ve doğal güzelliklerinden dolayı da ziyaret edilen bir yer ve ilçenin büyük terminali her gün yüzlerce yolcuya hizmet veriyor.

Metro Turizm, Kamil Koç ve Ulusoy gibi pek çok ulusal ve onlarca yerel otobüs firmasının bilet satış ofislerinin bulunduğu terminalden 24 saat Türkiye’nin hemen her şehrine otobüs bulunabiliyor. Yunanistan sınırına da çok yakın olan terminal, Avrupa şehirlerine giden veya oradan gelen otobüsler için de bir mola noktası için hizmet veriyor. Terminal içerisinde kaliteli restoranlar, geniş dinlenme alanları, ATM, telefon, tuvaletler, mescitler, market ve birçok hediyelik eşya mağazası bulabilirsiniz.

Terminal minibüs peronundan Edirne, Keşan, Malkara, Şarköy ve Uzunköprü gibi pek çok komşu il, ilçe ve köye her yarım saatte bir minibüsler hareket ediyor. Terminalde ücretsiz yolcu servisleri ve 24 saat taksi hizmeti, ayrıca terminalin çevresinde de konaklamak için oteller ve pansiyonlar bulunuyor.

Şehir Merkezinden İpsala Otogarı'na Ulaşım

Enez Caddesi üzerinde bulunan İpsala Terminali, şehir merkezinden kolayca ulaşılacak bir konumda. Özel halk otobüsleri ve minibüslerle de terminale gitme şansınız var.

Minibüsler

İpsala merkezine çok yakın olan otobüs terminaline ilçe içi minibüslerle rahatça gidebilirsiniz. İlçenin birçok merkezi noktasında ve mahallesinde minibüs durakları bulunuyor. Keşan, Uzunköprü, Yenice ve Enez gibi pek çok ilçe ve köyden de minibüs ile İpsala Terminali’ne gelebilirsiniz.

Özel Halk Otobüsleri

Kurtuluş Caddesi, Enez Caddesi ve Hastane Caddesi gibi pek çok yerde duraklarını görebileceğiniz özel halk otobüsleri, yolcuların terminale ulaşım için sıklıkla kullandığı araçlardan.

Taksi

24 saat açık olan ve (0544) 919 88 61 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz İpsala Taksi ile sadece 5 dakikada terminalde olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less