Lüx Perla Turizm Online Otobüs Bileti

Lüx Perla Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Lüx Perla Turizm Hakkında

Lüx Perla Turizm, 2000 yılında İstanbul’da kuruldu. İstanbul-Bükreş arasında otobüs seferleri düzenleyen Lüx Perla Turizm, son teknoloji donanımlı otobüs filosuyla yurt dışına otobüsle seyahat etmeyi oldukça konforlu hale getiriyor. Filosunda Setra ve Mercedes-Benz Travego marka araçlar olan Lüx Perla Turizm’in İstanbul Aksaray’da şubesi bulunuyor. Şirket, İstanbul- Bükreş seferleri boyunca kaliteli dinlenme tesislerinde ihtiyaç molası veriyor. 

Lüx Perla Turizm’de araç içi hizmetler yolcuların rahat bir seyahat geçirmesi için son teknoloji ile donatılmış durumda. Her koltuk arkasında uydu yayını yapan, kayıtlı film izlemeye ve Mp3 müzik dinlemeye olanak tanıyan LCD ekranlar ve bu ekranlarda teknolojik cihazların bağlanabilmesi için USB girişleri yer alıyor. Aynı zamanda otobüslerde her koltuk üzerindeki okuma lambaları ve koltuk yanındaki priz girişleri ile misafirlerinin rahat etmesini sağlayan Lüx Perla Turizm, yolculuk boyunca sıcak-soğuk içecek ve atıştırmalık yiyecek ikramlarında bulunuyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Lüx Perla Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Lüx Perla Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Lüx Perla Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Lüx Perla Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Lüx Perla Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Durak Sayısı: 22
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: LÜKS PERLA
expand_less