Kula Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kula Otogarı
place
Seyitali, Yunus Emre Cd. No:163, 45170 Kula/Manisa

Şehir Merkezinden Kula Otogarı'na Ulaşım

Manisa’ya bağlı Kula ilçesi, mesafelerin birbirine yakın olduğu oldukça küçük bir ilçe, bu nedenle Kula Belediyesi, Çarşı Camii ve tarihi Kula evleri gibi pek çok noktadan kısa yürüyüşlerle Kula Otogarı’na ulaşabiliyor. Uzak mesafeler için ise ilçe içi hizmet veren belediye otobüsleri, taksiler; Manisa ve Kula arası hizmet veren Manisa Belediye Otobüsleri ve kooperatif minibüsleri hizmet veriyor.

Belediye Otobüsleri

Kula belediye otobüslerinin ilçenin pek çok önemli noktasında durağı var. Çarşı Camii, Şah Süleyman Camii Külliyesi, Beyazoğlu Evi ve Kula-Salihli UNESCO Global Jeoparkı gibi birçok önemli noktanın yanı sıra Nene Hatun Caddesi, Kanuni Sultan Süleyman Caddesi ve Genç Osman Caddesi gibi büyük caddelerde ve hemen her mahallede de belediye otobüslerinin duraklarını bulabilirsiniz.

Manisa, Salihli, Turgutlu, Selendi ve Kula arası her gün ulaşım hizmeti sağlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ile de saat 09:00 ile 18.15 arası 2 saatte bir çevre ilçelerden otogara rahatlıkla gidebilirsiniz.

Kooperatif Minibüsleri

Manisa'nın 16 ilçesinden ve hemen her köyünden Kula Otogarı’na yolcuların ulaşımını sağlayan kooperatif minibüsleri ile sabah saate 06:00'dan akşam saat 19:00’a kadar hem 112 kilometre uzaklıktaki Manisa’dan hem de ilçeleri ve köylerinden otogara ulaşmak mümkün.

Taksi

Kula merkezinde 24 saat açık az taksi durakları hizmet veriyor. Kent meydanında durağı olan Kula Taksi’ye 0533 291 33 98 numaralı telefonla ulaşarak taksi çağırabilir ve kısa bir yolculukla otobüs saatinizden önce otogarda olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less