Selendi Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Selendi Otogarı
place
Kurtuluş Mahallesi, 45970 Selendi/Manisa
local_phone
+902367881433

Şehir Merkezinden Selendi Otogarı'na Ulaşım

Selendi Otogarı'na şehir merkezlerinden ulaşım sağlayabileceğiniz birçok seçenek bulunuyor. Bunlar arasından en çok kullanılanlar belediyeye ait minibüsler ve otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisleri. 

Minibüsler (Manulaş)

Tepeynihan, Kınık, Eskin, Rahmancılar, Karabeyler, Mıdıklı, Tavak ve Halılar gibi bölgelerden hareket eden minibüslerle doğrudan otogara ulaşabilirsiniz. Manisa Kart'ın geçerli olduğu minibüsler belediye tarifesine uygun miktarda ücretlerle de yolcu alıyor. 

Yolcu Servisleri

Otogarda bulunan otobüs firmalarının neredeyse hepsinin ücretsiz yolcu servisleri var. Firmaların şehir merkezlerindeki ofislerden bu servislere binebilirsiniz.  

Taksiler

Şehir merkezlerinden taksiye binerek otogara 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz. Manisa'nın merkezinden otogara yolculuk yaklaşık 2 saat sürüyor. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less