Salihli Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Salihli Otogarı
place
Zafer Mahallesi, 631. Sk., 45300 Salihli/Manisa
local_phone
+902367141757

Salihli

Manisa’nın büyük ilçelerinden biri olan Salihli’nin merkezinde hizmet veren otobüs terminali, 1999 yılından beri yolculara hizmet sunuyor. Kurşunlu Şelaleleri ve Gökköy gibi turistik yerlere de her saat minibüs bulunan otogarda bütün büyük şehirlere de kolaylıkla gidebilirsiniz.

İlçe ve köy minibüs alanı olan otogarda minibüslerle kısa sürede Manisa’nın bütün ilçelerine ve köylerine de gidebilirsiniz. İçerisinde bilet satış ofisleri, mescit, tuvalet ve bekleme alanları bulunan otogarın yakın çevresinde ise restoranlar, marketler ve kafeler hizmet veriyor. Otogarda 24 saat yolculara hizmet veren bir taksi durağı da bulunuyor. 0236 714 17 57 numaralı telefonla Salihli Otogarı’na ulaşabilirsiniz.

 

Şehir Merkezinden Salihli Otogarı'na Ulaşım

Salihli ilçesinin her mahallesinden ve ilçenin en ünlü turistik yeri olan Kurşunlu Kaplıcaları’ndan istediğiniz saatte Salihli Terminali’ne gidebilirsiniz.

Özel Halk Otobüsleri

Cumhuriyet Mahallesi, Yörük Mahallesi ve Kurtuluş Mahallesi gibi yoğun nüfuslu mahallerde; Şüheda Caddesi, Avar Caddesi ve Belediye Caddesi gibi merkezi caddelerinde durakları bulunan özel halk otobüsleri, gece geç saatlere kadar yolculara hizmet veriyor.

Minibüsler

İlçenin merkezi caddelerinden de terminale ulaşabileceğiniz minibüsler, çoğunlukla komşu ilçeler arasında ulaşım hizmeti veriyor. Durasıllı, Gökkaya, Turgutlu ve Kestelli gibi pek çok ilçede Salihli Terminali’ne gidebileceğiniz minibüsleri kolayca bulabilirsiniz.

Taksi

Avar Caddesi’nde 7/24 hizmet veren (0236) 714 40 01 numaralı Can Taksi, İstasyon Sokak’ta durağı bulunan (0236) 713 52 74 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz İnci Taksi ve Salihli Eski Camii yanında durağı bulunan (0236) 714 10 88 numaralı Kardeş Taksi ile de ilçe merkezine yakın olan otobüs terminaline uygun fiyatlarla gitme şansınız var.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less