Alaşehir Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Alaşehir Otogarı
place
Beşeylül Mahallesi, 45600 Alaşehir/Manisa
local_phone
+902366531947

Alaşehir

Alaşehir Otogarı, Manisa’nın Alaşehir ilçesine ulaşım için tercih edilen bir otogar. Otogarı, kültürel ve tarihi değerleri ile dikkat çeken Manisa’nın yolcu trafiği ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor. Bunun için otogar bünyesinde yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme ve içme alanları, hediyelik eşya dükkanları ve yazıhaneler bulunuyor.

Alaşehir Sarıkız Turizm gibi otobüs firmalarının seferler düzenlediği otogara ulaşım son derece kolay. Şehir merkezine çok yakın bir konumda yer alan otogara taksi, otobüs gibi seçenekler ile ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra otobüs firmalarının sunduğu servis hizmetlerinden de yararlanmak mümkün. Ayrıca Alaşehir Otogarı, Manisa şehir merkezine 118 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Manisa’ya otobüsün bulunmadığı durumlarda Alaşehir Otogarı’na gelerek buradan Manisa’ya ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Alaşehir Otogarı'na Ulaşım

Alaşehir’in otobüs terminaline ilçenin her yerinden yürüyerek kolayca ulaşmak mümkün. Yürümek istemiyorsanız veya çok bavulunuz varsa yolcular için sağlanan belediye otobüsleri, dolmuşlar, minibüsler ve taksileri kullanarak da otogara istediğiniz saatte gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Alaşehir belediye otobüslerinin ilçe içinde geniş bir güzergahları var. Her büyük caddenin yanı sıra Dr. Sadık Ahmet Meydanı, Yeni Hastane ve Sarıkız Madensuyu Fabrikası gibi önemli noktalardan da geçen belediye otobüsleriyle şehrin hemen her mahallesine de kısa sürede gidebilirsiniz.

Dolmuşlar

Kamyon Garajı, Cezaevi, Akarca Camii, Hilali Camii, Dr. Sadık Ahmet Meydanı, Yeni Hastane, Sarıkız Madensuyu Fabrikası, Eski (Mevcut) Hastane, Şeyh Sinan Camii, Metropol Market, Yıldırım Beyazıt Camii, Pazar Camii, Alaşehir Lisesi, Kenan Evren Endüstri Meslek Lisesi, Atatürk İlköğretim Okulu, Ziraat Odası, Pazar Alanı, TEDAŞ, Stadyum ve Alay Komutanlığı duraklarından binebileceğiniz dolmuşlarla da otobüs saatinizden önce otogara gidebilirsiniz. 

Kooperatif Minibüsleri

Kooperatif minibüsleri, çoğunlukla Manisa, 17 ilçesi ve köylerinden Alaşehir Otogarı’na yolcuların ulaşımını sağlıyor. Her saat veya yarım saatte bir bulabileceğiniz kooperatif minibüsleriyle rahatça otogara ulaşabilirsiniz.

Taksi

İlhak Caddesi üzerinde hizmet veren 0545 535 96 45 numaralı Alaşehir 7/24 Taksi Durağı, Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde bulabileceğiniz 0236 653 44 11 numaralı Site Taksi ve Kurtuluş Caddesi üzerinde durağı olan, 0236 653 13 72 numarasından ulaşabileceğiniz Seç Taksi ile de merkezi konumdaki otogara hem kısa sürede hem de ekonomik fiyatlarla gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less