Kula Birlik Online Otobüs Bileti

Kula Birlik
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Kula Birlik Hakkında

Genel merkezi Manisa’da bulunan Kula Birlik Seyahat, 2019 yılından beri kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteriyor. Geleme, Uşak, Kula, Akhisar, Manisa, Balıkesir, Salihli, İzmir, Turgutlu, Denizli ve Gölmarmara gibi çevre  il ve ilçelere seferler düzenleyen Kula Birlik Seyahat, güzergah üzerinde olan tesislerde molalar veriyor. Son model araçlardan oluşan filosu ile yolcularına güvenli ve konforlu hizmet sunan Kula Birlik Seyahat, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak adına sürekli hizmet kalitesini geliştiriyor. Kula Birlik’in filosundaki tüm otobüslerde ulusal TV yayınlarını takip edeceğiniz, müzik dinleyebileceğiniz koltuk arkası ekranlar ve ücretsiz kablosuz internet gibi araç içi hizmetler mevcut. Ayrıca şirketin seyahat boyunca yolcularına sıcak-soğuk içecek ve atıştırmalık yiyecek ikramları da bulunuyor. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Kula Birlik otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Kula Birlik otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Kula Birlik seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Kula Birlik hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Kula Birlik; İzmir, Manisa, Uşak, Balıkesir gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Kula Birlik biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Kula Birlik otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Kula Birlik biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Kula Birlik otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Kula Birlik ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Kula Birlik her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Kula Birlik otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Kula Birlik otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Kula Birlik Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2019
Durak Sayısı: 16
Genel Merkez: Manisa
Kurucu: Kula Birlik
expand_less