Kırşehir Şanal Online Otobüs Bileti

Kırşehir Şanal
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Kırşehir Şanal Hakkında

Önceleri nakliyecilikle uğraşan girişimci Ömer Şanal tarafından kurulan Kırşehir Şanal Turizm, ismini ailenin soyadından alıyor. 1962 yılından bu yana güvenilir ve çalışkan personeliyle yolcu taşımacılığını sürdüren Kırşehir Şanal Turizm ile başta İç Anadolu’nun kalbi olarak da adlandırılan Kırşehir olmak üzere birçok şehre seyahat edebilirsiniz. ‘’Yolcum Nerede’’ gibi yenilikçi uygulamaları, gelişmiş teknolojisi ve seyahatte eğlencenin vazgeçilmezlerinden olan multimedya sistemiyle yolcuların tercihi olan firmayla ayrıca Kayseri, Kırıkkale, Uşak, Yozgat, İzmit, Kuşadası, İzmir, Selçuk, Afyon, Akseki, Merzifon, Samsun, Burdur, Gebze ve Alaçam gibi noktalara yolculuk edilebiliyor. 

Seyahat alanında uluslararası standartları yakalarken yerel değerlerden hiçbir zaman taviz vermeden gelişmeye devam eden Kırşehir Şanal Turizm’in yetkili ofislerinden yolculara servis olanağı sunuluyor. Otobüsün kalkış saatinden belirli bir süre önce yolcularını alarak otogara ulaştıran servis araçlarının detaylarını biletinizi satın alırken veya sonrasında öğrenebilir, buna göre yolculuk planınızı şekillendirebilirsiniz. Daima enerjisi yüksek, dinamik ve yeniliklerin öncüsü olan ekibiyle şehirler arası seyahatin eğlenceli temsilcisi haline gelen Kırşehir Şanal Turizm’in ile Türkiye’nin pek çok ilçe ve il merkezine ulaşmak için biletinizi hiç zaman kaybetmeden Enuygun üzerinden satın alabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Kırşehir Şanal otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Kırşehir Şanal otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Kırşehir Şanal seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Kırşehir Şanal hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Kırşehir Şanal; Ankara, Kırşehir, Antalya, Kırıkkale, Kayseri, İzmir gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Kırşehir Şanal ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Kırşehir Şanal seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 1 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 5
Kırşehir Şanal biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Kırşehir Şanal otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Kırşehir Şanal biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Kırşehir Şanal otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Kırşehir Şanal ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Kırşehir Şanal her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Kırşehir Şanal otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Kırşehir Şanal otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Kırşehir Şanal Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1952
Otobüs Sayısı: 52
Durak Sayısı: 155
Genel Merkez: Kırşehir
Kurucu: Ömer Şanal
Firma Puanı: 5 / 5
expand_less