İstanbul Havalimanı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

İstanbul Havalimanı Hakkında

90 milyon yolcu kapasitesiyle dünyanın en büyük havalimanlarından biri olan İstanbul Havalimanı, 6 Nisan 2019’dan beri Atatürk Havalimanı’ndaki bütün faaliyetlerin buraya taşınmasıyla sadece ülkemizin değil, dünyanın da en büyük aktarma merkezlerinden biri haline geldi. Yıllık 200 milyon yolcu kapasitesine ulaşması planlanan devasa havalimanının her köşesi son teknolojik olanaklarla donatılmış durumda.

76,5 milyon m2 alanı ve 1,3 milyon m2 büyüklüğündeki ana terminaliyle dikkat çeken İstanbul Havalimanı; 40.000 araç kapasiteli otoparkı, 201 alışveriş ve 79 tane yeme içme alanıyla her gün binlerce yolcuya hizmet veriyor. Günümüze kadar 800.000’e yakın uçuşun gerçekleştirildiği havalimanından dünyanın 350’ye yakın noktasına direkt veya aktarmalı uçuşlarla gitmeniz mümkün.

Şehir merkezine yaklaşık olarak 35 kilometre uzaklıkta yer alan İstanbul Havalimanı’ndan hem İstanbul’un her iki yakasına hem de otobüs terminallerine ulaşım için pek çok alternatif bulabilirsiniz. Havalimanından Alibeyköy Cep Otogarı, Harem Otogarı ve Esenler Otogarı’na güzergâhlarına göre sabah saat 05:50’dan gece yarısına kadar hizmet veren İETT otobüsleriyle ulaşabilirsiniz. İstanbul Havalimanı’ndan araç kiralayarak, 24 saat hizmet veren taksilerle veya Taksim, Beşiktaş ve Kozyatağı gibi merkezi noktalara hareket eden Havaist servisleriyle de İstanbul’un bütün otogarlarına kolaylıkla gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen İstanbul Havalimanı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz İstanbul Havalimanı otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, İstanbul Havalimanı otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların İstanbul Havalimanı otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Hangi otobüs firmalarının İstanbul Havalimanı seferleri bulunuyor?
expand_more
İstanbul Seyahat Havalimanı Türkiye’nin birçok şehrinden İstanbul Havalimanı seferleri düzenliyor.
expand_less