İsmail Ayaz Online Otobüs Bileti

İsmail Ayaz
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

İsmail Ayaz Hakkında

1962 yılında Eskişehir merkezli bir otobüs firması olarak kurulan İsmail Ayaz, Türkiye’nin en köklü kara yolu taşımacılığı şirketlerinden biri. Şehirler arası otobüs seferlerinin yanı sıra yurt dışı turları da düzenleyen şirket, başta İstanbul olmak üzere ülkemizin hemen her bölgesinde Antalya, Muğla, İzmir ve Ankara gibi pek çok büyük şehre, günde birden fazla seferle yolcularının ulaşımını sağlıyor.

Otobüs filosunda çoğu Mercedes model 25’ten fazla modern otobüsü olan İsmail Ayaz, 2-1 VIP ve 2-2 koltuk düzenine sahip otobüslerinde ücretsiz kablosuz internet, televizyon ve film izleyebileceğiniz koltuk arkası dokunmatik kişisel ekranlar, zengin otobüs içi atıştırmalık ve sıcak-soğuk içecek servisleriyle müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet veriyor. Vip Card ile sadık yolcularına özel indirimler de sağlayan otobüs firması, pek çok büyük şehirde yolcularına otogara ulaşabilmeleri için ücretsiz servisler de sunuyor.  

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İsmail Ayaz ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
İsmail Ayaz her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
İsmail Ayaz otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, İsmail Ayaz otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
İsmail Ayaz Şirket Künyesi
expand_less