Sebinkarahisar Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Sebinkarahisar Otogarı
place
Müftü, 28400 Şebinkarahisar/Giresun

Şehir Merkezinden Sebinkarahisar Otogarı'na Ulaşım

Şebinkarahisar Terminali, ilçe merkezine oldukça yakın ve hemen her mahalleden yürüyerek 10 dakika içinde terminalde olabilirsiniz. Aceleniz veya bavullarınız varsa rahat ve hızlı bir şekilde otobüs terminaline ulaşmak için yolculara sunulan belediye otobüsleri ve minibüslerden de faydalanabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Atatürk Evi, Şebinkarahisar Kalesi, Karaboğa Caddesi ve Konuk Caddesi gibi ilçenin yoğun noktalarında durağını göreceğiniz belediye otobüsleri, her yarım saatte bir otobüs terminaline yolcuların ulaşmanı sağlıyor.

Minibüsler

Şebinkarahisar'da minibüsler çoğunlukla ilçeler arası ulaşımda kullanıyor. Sivas Havalimanı, Erzincan Havaliman ve Ordu-Giresun Havalimanı’ndan da düzenli olarak terminal minibüsü bulabilirsiniz. İlçeler arası minibüslerle ayrıca 140 km uzaklıkta bulunan Giresun, 51 km uzaklıktaki Kümbet, 36 km uzaklıktaki Tamdere, 70 km uzaklıktaki Koyulhisar ve 58 km uzaklıkta bulunan Suşehri gibi komşu illerden ve ilçeden de her saat minibüslerle terminal ulaşmanız mümkün.

Taksi

Şebinkarahisar oldukça küçük bir ilçe ve ilçe merkezinde az sayıda taksi durağı hizmet veriyor. Cübbeli Sokak’ta 24 saat açık olan Şebinkarahisar Taksi’ye 0534 864 67 48 numaralı telefon ulaşabilir ve 5 dakika içinde taksi ile terminalde olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less