Reşadiye Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Reşadiye Otogarı
place
Kayalık, Gaziosmanpaşa Cad. No:61, 60700 Reşadiye/Tokat

Reşadiye

Kaplıcalarıyla her yıl binlerce ziyaretçi çeken Tokat’ a bağlı Reşadiye ilçesinin otogarı, merkezi bir konumda yolculara hizmet veriyor. Reşadiye Ses gibi büyük yerel firmaların yanı sıra ulusal firmaların da ofislerinin bulunduğu terminalde Tokat başta olmak üzere ülkemizin her şehrine otobüs bulmak mümkün.

Bölgenin kaplıcalarının yanında Tokat ilçe ve köylerine gitmek isteyen yolcular için de minibüslerin bulunduğu otogar içerisinde ise bir büfe, mescitler ve tuvaletler var. Merkezi bir konumda olduğu için otogar çevresindeki alışveriş merkezleri, restoranlar ve kafelerde zaman geçirebilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Reşadiye Otogarı içesinde sizi kaplıcalara ve otellere götürecek taksileri de 24 saat bulma şansınız var.

Şehir Merkezinden Reşadiye Otogarı'na Ulaşım

Reşadiye’nin otobüs terminali, ilçe merkezine çok yakın ve kısa bir yürüyüşle ulaşılabilecek mesafede. İlçe içinde de pek çok termal otelin bulunduğu Reşadiye’de hem otellerden hem de mahallelerden terminale gitmek için pek çok alternatif ulaşım aracı bulunuyor.

Özel Halk Otobüsleri

Termal otellerin bulunduğu Ahmet Yesevi Caddesi, belediye ve kaymakamlık binaların bulunduğu Dursun Önkuzu Sokak ve ÇA-PA AVM gibi pek çok yerde duraklarını görebileceğiniz özel halk otobüsleriyle rahatça terminale gidebilirsiniz.

Minibüsler

Minibüsler, ilçe merkezinden olduğu kadar Almus, Ataköy ve Yolkonak gibi ilçelerden ve köylerden de yolcuların terminale ulaşımını sağlıyor. Saat başı hareket eden bu minibüsler de özel halk otobüsleri gibi saat 21:00’a kadar hizmet veriyor.

Taksi

24 saat Reşadiye Terminali’ne ulaşmak için kullanabileceğiniz ulaşım araçları olan taksilerin hem ilçe merkezinde hem de termal otellerin önünde durakları var. (0356) 461 20 50 telefon numarasından ulaşabileceğiniz Meydan Taksi, yolcuların tercih ettiği taksi duraklarından biri.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less