Haskaymak Seyahat Online Otobüs Bileti

Haskaymak Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Haskaymak Seyahat Hakkında

Yolcu taşımacılığı sektöründe 20 yılı deviren Haskaynak Seyahat, donanımlı ve modern araç filosunun yanı sıra eğitimli personelleriyle de büyük beğeni topluyor. Merkezi Afyon’da yer alan Haskaynak Seyahat, üç büyük şehrin yanı sıra Mersin, Gaziantep, Samsun, Kayseri, Adana, Bursa, Trabzon, Denizli ve Edirne gibi şehirlere de sıklıkla seferler düzenliyor.

Kuruluş sürecinde sadece Afyon çevresindeki şehirlere yönelik olarak hizmet veren firma, bu anlamda önemli bir gelişim içerisinde. Yolcuları için profesyonel bir hizmet anlayışını benimseyen Haskaynak Seyahat, toplamda 13 araçlık bir otobüs filosuna sahip. Travego markalı araçların ortalama yaşının 5 olması, can ve mal güvenliği noktasında firmaya olan güveni pekiştiriyor.

Haskaymak Seyahat, Afyon ve çevresinde gerçekleştirdiği yolculuklarda; Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Kaptan Dinlenme Tesisleri, İstikbal Dinlenme Tesisleri ve Seydiler Dinlenme Tesisleri’ne öncelik veriyor. Koltuk arkası televizyonlar dışında kişiye özel okuma lambaları, yiyecek-içecek servisi, ücretsiz internet erişimi, 220 Volt priz olanağı ve USB kablo, yolculuğun çok daha keyifli geçmesine olanak tanıyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Haskaymak Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Haskaymak Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Haskaymak Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Haskaymak Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Haskaymak Seyahat; Afyonkarahisar gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Haskaymak Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Haskaymak Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Haskaymak Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Haskaymak Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Haskaymak Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Haskaymak Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Haskaymak Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Haskaymak Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Haskaymak Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Durak Sayısı: 8
Genel Merkez: Afyon
Kurucu: Haskaymak Turizm
expand_less