Afşin Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Afşin Otogarı
place
Beyceğiz, Eshab-ı Kehf Blv., 46500 Afşin/Kahramanmaraş

Afşin

Afşin Terminali

Kahramanmaraş'ın güzel ve huzurlu bir ilçesi olan Afşin’de yer alan Afşin Terminali, ilçenin merkezinde yer alıyor ve Kahramanmaraş merkezine 1 saat mesafede bulunuyor. Küçük bir alana sahip olan Afşin Terminali’nde az sayıda otobüs firmasının ofisi bulunuyor ve terminal çoğunlukla bir mola noktası veya bir durak olarak hizmet veriyor. Afşin Terminali’ne direk otobüs seferi bulunmuyor ama Kahramanmaraş ve çevre illere giden otobüslerle bu ilçeye kolayca ulaşılıyor. Direk otobüs seferleri olmasa bile Afşin Terminali’nden Türkiye’nin her şehrine ve pek çok ilçesine otobüs bulabilir ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Afşin ve Kahramanmaraş merkezi dışında diğer ilçelerden de Afşin Terminali’ne ulaşım için firma otobüsleri ve belediye otobüsleri hizmet veriyor. Afşin Terminali’nde yolcuların mola verildiğinde zaman geçirebilecekleri dinlenme alanı, küçük bir restoran, kafe ve mescit de bulunuyor. Afşin ilçesi özellikle yaz aylarında tatilcilerin geldiği bir yer olduğu için Afşin Terminali bu aylarda her gün yüzlerce yolcuya hizmet veriyor.

 

 

Şehir Merkezinden Afşin Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan otobüs terminaline ister yürüyerek ister ise yolculara sunulan çeşitli ulaşım araçlarından birini kullanarak kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

İlçe merkezinde hemen her mahallede bulunan belediye otobüsleri, otobüs terminaline ulaşmak için en çok tercih edilen yöntem. Sabah saat 06:30’dan gece 22:00’a kadar hizmet veren otobüslerle kısa bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

İlçe merkezinden, Elbistan’dan veya çevre ilçe ve köylerden terminale ulaşmak için kullanılan minibüslerin pek çok caddede durakları bulunuyor. Her yarım saatte bir terminal minibüsü bulabilirsiniz.

Taksi

İlçenin ana caddelerinde 24 saat hizmet veren taksi durakları hizmet veriyor. Aceleniz varsa taksi kullanarak da 5 dakika içerisinde otobüs terminalinde olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less