Gürsoylar Turizm Online Otobüs Bileti

Gürsoylar Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Gürsoylar Turizm Hakkında

Yolcularına daima konforlu ve hızlı bir hizmet sunmayı amaçlayan Gürsoylar Turizm, İstanbul’dan direkt yurt dışına otobüs seferleri düzenliyor. Zamanın değerini çok iyi bilen ve onu doğru kullanmaya son derece özen gösteren firmanın seferlerini tercih ederek Bakü, Tiflis, Batum, Gence, Kutaisi, Kazak ve Gori gibi noktalara seyahat edebilirsiniz. Teknolojinin tüm olanaklarını sonuna kadar değerlendiren Gürsoylar Turizm’in araçlarında koltukların arkasında bulunan televizyonlardan eğlenceli programları izleyerek veya kablosuz internet bağlantısını kullanarak yolculuğunuzu geçirebilirsiniz. Ayrıca firmanın 7 gün 24 saat boyunca hizmete devam eden çağrı merkezinden seferler ve yolculukla ilgili merak ettiğiniz pek çok detayı öğrenebilirsiniz. 

Uzun süredir devam ettiği yolcu taşımacılığının yanı sıra kargo hizmeti de veren Gürsoylar Turizm ile gönderilerinizi şirketin hizmet ağında bulunan noktalara güvenle ulaştırabilirsiniz. Üstelik şirket hem yolcu hem de kargo taşımacılığı ücretlerini oldukça uygun tutmaya özen gösteriyor. Böylece ekonomik bir seyahat veya kargo hizmeti için dilediğiniz zaman Gürsoylar Turizm hizmetlerini tercih edebilirsiniz. GPS ile sürekli takip edilen firmanın araçları yolcular tarafından büyük beğeni topluyor. Türkiye’den otobüsle yurt dışına yolculuk için Gürsoylar Turizm ayrıcalığını tercih edenler, firmanın son derece uzun mesafeler üzerinde seferler düzenlemesine rağmen yeni ve modern araçlarıyla konforlu seyahatin tadını çıkarabiliyorlar.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Gürsoylar Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Gürsoylar Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Gürsoylar Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Gürsoylar Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Gürsoylar Turizm; Bakü, Ankara, Tiflis, Batum, Samsun, Trabzon gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Gürsoylar Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Gürsoylar Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Gürsoylar Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Gürsoylar Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Gürsoylar Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Gürsoylar Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Gürsoylar Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Gürsoylar Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Gürsoylar Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2015
Otobüs Sayısı: 7
Durak Sayısı: 23
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: Erdem Gürsoy
expand_less