Gürkan Turizm Online Otobüs Bileti

Gürkan Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Gürkan Turizm Hakkında

Türkiye’nin en köklü firmalarından Gürkan Turizm, hem özel transfer hem de şehirler arası yolcu taşımacılığı gibi farklı alanlarda hizmet sağlayan bir seyahat şirketi. 1963 yılında İzmit ve çevresinde bulunan küçük yerleşimlere yolcu taşımaya başlayan şirket o dönemde Kuyulu, Güvenler, Fethiye, Kefkenli ve Çakırlar gibi köylere seferler gerçekleştiriyordu. Ülkede ilk kurulan seyahat şirketleri arasında yer alan Gürkan Turizm, 1970’lerde filosuna dahil ettiği otobüslerle büyümesini sürdürdü. Genellikle kısa mesafeler arasında seferler gerçekleştiren firma halen İstanbul, Kandıra ve İzmit gibi noktalar üzerinde yolcularına hizmet sunmayı sürdürüyor. 

Yolcu güvenliğine ve konforuna son derece önem veren Gürkan Turizm’in araçlarında emniyet kemeri bulunuyor. Firmanın bazı otobüslerinde yer alan multimedya ekranlar ve müzik yayını ise seyahati çok daha keyifli hale getiriyor. Geniş koltuk aralıkları, ücretsiz meyve suyu, kahve ve çay servisi, MP3 sistemi ile ücretsiz internet ise Gürkan Turizm seferlerinin tercih edilmesini sağlayan özelliklerden bazıları.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Gürkan Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Gürkan Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Gürkan Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Gürkan Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Gürkan Turizm; İstanbul, Kocaeli gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Gürkan Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Gürkan Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Gürkan Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Gürkan Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Gürkan Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Gürkan Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Gürkan Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Gürkan Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Gürkan Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1970
Otobüs Sayısı: 6
Durak Sayısı: 4
Genel Merkez: Kocaeli
Kurucu: Yakup Gürkan
expand_less