Ece Tur Seyahat Online Otobüs Bileti

Ece Tur Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ece Tur Seyahat Hakkında

Yolcu taşımacılığı sektörüne 2015 yılında dahil olan Ece Tur Seyahat, Tekirdağ merkezli bir firma olarak öne çıkıyor. Ağırlıklı olarak Kırklareli Merkez, Lüleburgaz, Çorlu gibi noktalara doğru yol alan Ece Tur Seyahat’in Edirne içerisinde 4 ayrı şubesi yer alıyor. Firmaya ait seferler, 06.00 ve 21.00 saatleri arasında aktif.

Edirne, Lüleburgaz ve Çorlu hattı arasında çalışan otobüsler, her yarım saatte bir karşılıklı olarak hareket ediyor ”İnsanlar her şeyin en iyisine layık” sloganından hareket eden başarılı firma, yurt dışı taşıma organizasyonlarında da rol alıyor. 7 kişilik VIP araçlar ise daha konforlu ve özel bir yolculuk deneyimine sahip olmak isteyen yolculara yönelik sunuluyor. Özellikle aile ya da arkadaş grupları söz konusu hizmetten sıklıkla yararlanıyor.

Filosunda toplamda 21 araç barındıran Ece Tur Seyahat, konfor konusundaki hassasiyetini, modern otobüslerine doğrudan yansıtıyor. Kürşat Ece tarafından kurulan firma; USB, kablosuz internet, priz ve her koltukta TV gibi hizmetlerle yolculardan olumlu geri dönüşler almayı sürdürüyor

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ece Tur Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Ece Tur Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Ece Tur Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Ece Tur Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Ece Tur Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2020
Durak Sayısı: 2
Genel Merkez: Tekirdağ
Kurucu: Ece Seyahat
expand_less