info_outlined

20 Kasım 2020 tarihinden itibaren uygulanacak tedbirlerden şehirlerarası seyahat edecek yolcularımız muaf tutulacaklar. Daha fazla bilgi almak için tıklayın.

close

Dadaş Turizm Online Otobüs Bileti

Dadaş Turizm

Dadaş Turizm Hakkında

Doğu Anadolu’nun ilk otobüs firması olma unvanına sahip Dadaş Turizm, 1 Ocak 1973 tarihinde Bünyamin Bağcı tarafından Erzurum merkezi olarak kuruldu. 1974 senesinde 14 araçlı filosunu 65’e; 5-6 ay sonrasında ise 120’ye çıkaran Dadaş Turizm, günümüzde Türkiye’nin dört bir yanına aktarmasız otobüs seferleri düzenliyor.

Müzik, film, TV gibi multimedya hizmetlerinin tüm otobüslerinde mevcut olduğu Dadaş Turizm, koltuklar arası mesafe konusunda da yolcularını memnun etmeyi başarıyor. Ayrıca tüm kısa ve uzun mesafe otobüs yolculuklarında misafirlerine yiyecek-içecek ikramında da bulunan firmanın sefer düzenlediği başlıca şehirler arasında İzmir, İstanbul, Kırıkkale, İzmit, Sivas, Sakarya, Yalova, Uşak, Eskişehir, Erzincan, Düzce, Bursa, Bolu, Balıkesir, Ankara, Amasya ve Afyon da var.

Seferlerinin büyük bir çoğunluğunu Erzurum kalkışlı gerçekleştiren Dadaş Turizm’in en çok rağbet gören mola yerleri; İşleyen Tesisleri (İmranlı-Sivas), Günaydın Tesisleri (Suşehri-Sivas), Derindere Tesisleri (Osmancık-Çorum), Çakıroğlu Tesisleri (Düzce), Coşkunlar Tesisleri (Yozgat), Su Tesisleri (Kula-Manisa), Fethi Yızdırkan (Gemerek-Sivas), Zeybek Tesisleri (Aksaray) ve Baran Tesisleri (Beyşehir-Konya). 2019 yılı itibariyle 5’i geçici olmak üzere 61 otobüsten oluşan bir filosu bulunan firma, yolcularına online otobüs bileti alma imkanı da tanıyor.

Dadaş Turizm Şirket Künyesi
  • date_rangeKuruluş Tarihi: 1973
  • directions_busOtobüs Sayısı: 22
  • add_locationDurak Sayısı: 156
  • homeGenel Merkez: Erzurum
  • account_circleKurucu: Bünyamin Bağcı
thumb_up Oy ver
expand_less