Cesur Bingöl Online Otobüs Bileti

Cesur Bingöl
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Cesur Bingöl Hakkında

Toplamda 11 araçlı filosu ile hizmet veren ve Bingöl merkezli olarak kurulan Cesur Bingöl Turizm, ekonomik, konforlu, güvenli ve son derece kaliteli taşımacılık hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir otobüs firması. Kara yolu taşımacılığı sektöründe belirleyici ve referans marka olmayı hedefleyen Cesur Bingöl Turizm firmasının en popüler durakları arasında Ankara, Ağrı, Antalya, Ardahan, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, Gaziantep, Hatay, İstanbul, Malatya, Ordu ve Trabzon bulunuyor.

44 farklı kalkış/varış noktası olan Cesur Bingöl Turizm, Hasan Fehmi Çelik tarafından 2012 senesinden bu yana faaliyetlerini sürdürüyor. Yolcularına internet üzerinden bilet alma ve rezervasyon yaptırma imkanı da sunan Cesur Bingöl’ün erken rezervasyon fırsatlarını yakından takip edebilirsiniz. Merkez ofisinin Bingöl’de olduğu firmanın bir diğer şubesi de İstanbul-Bayrampaşa’da yer alıyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Cesur Bingöl otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Cesur Bingöl otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Cesur Bingöl seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Cesur Bingöl hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Cesur Bingöl; Erzurum, Elâzığ, Bingöl, Gaziantep, Malatya, Kahramanmaraş gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Cesur Bingöl biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Cesur Bingöl otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Cesur Bingöl biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Cesur Bingöl otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Cesur Bingöl ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Cesur Bingöl her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Cesur Bingöl otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Cesur Bingöl otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Cesur Bingöl Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2011
Otobüs Sayısı: 27
Durak Sayısı: 108
Genel Merkez: Bingöl
Kurucu: Vahdettin Gültekin
expand_less