Banturvip Online Otobüs Bileti

BanturVip
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

BanturVip Hakkında

2014 yılında Balıkesir’in Bandırma ilçesi merkezli olarak ulaşım hizmetlerine başlayan Bantur Vip, başlarda sadece Balıkesir ile Bandırma arası seferler düzenlerken günümüzde Bursa, Balıkesir, Edremit ve Altınoluk gibi noktalara da düzenli olarak otobüs seferleri düzenliyor. Güler yüzlü personeliyle yolcularının rahat bir seyahat yapması için her türlü olanağı sağlayan firma; zamanında hareket eden, temizlikleri ve bakımları zamanında yaptırılan araçlarıyla faaliyetlerine devam ediyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım BanturVip otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız BanturVip otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun BanturVip seferlerini bir arada görebilirsiniz.
BanturVip hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
BanturVip; Bursa, Balıkesir gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
BanturVip biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
BanturVip otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
BanturVip biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, BanturVip otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
BanturVip ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
BanturVip her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
BanturVip otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, BanturVip otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
BanturVip Şirket Künyesi
expand_less