Balıkesir Vip Turizm Online Otobüs Bileti

Balıkesir Vip Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Balikesir Vip Turizm Hakkında

2015 yılından günümüze dek kesintisiz şekilde şehirler arası yolcu taşımacılığına devam eden Balıkesir Vip Turizm, Balıkesir ve diğer kentler arasında seyahati oldukça kolay ve keyifli hale getiriyor. Filosunda bulunan konforlu ve lüks araçlarıyla yolcuların beğenisini kazanan firmada özellikle uzun süreli seferlerde pek çok ikram sağlanıyor. 

Akçay, Ayvalık, Burhaniye, Gönen, Çanakkale, Bandırma ve Erdek gibi noktalar arasında Balıkesir Vip Turizm ile yolculuk mümkün. Firmanın filosunda yer alan 10’a yakın araç ise yolcuları rahat ettirmek amacıyla son derece yüksek donanımlı seçeneklerden tercih ediliyor. Marmara ile Ege arasında adeta köprü gibi uzanan Balıkesir’e yapacağınız seyahatlerde Balıkesir Vip Turizm’in seferlerinden yararlanabilirsiniz. Şirketin seferlerinde ayrıca ücretsiz su ve sıcak içecek servisi de mevcut.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Balıkesir Vip Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Balıkesir Vip Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Balıkesir Vip Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Balıkesir Vip Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Balıkesir Vip Turizm; Balıkesir, Bursa, Çanakkale gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Balıkesir Vip Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Balıkesir Vip Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Balıkesir Vip Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Balıkesir Vip Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Balıkesir Vip Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Balıkesir Vip Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Balıkesir Vip Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Balıkesir Vip Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Balıkesir Vip Turizm Şirket Künyesi
Genel Merkez: Balıkesir
expand_less