Vip Uludağ Taşımacılık Online Otobüs Bileti

VIP Uludağ Taşımacılık
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Balıkesir Uludağ Vip Hakkında

Özellikle yaz sezonunda yabancı ve yerli ziyaretçileri çeken bölgede faaliyetlerini sürdüren Balıkesir Uludağ Vip, her zaman konforlu yolculukların adresi olarak biliniyor. Firmanın yüksek teknolojili araçlarıyla Ayvalık, Gönen, Akçay, Erdek, Edremit, Altınoluk ve Bandırma gibi popüler rotalara erişebilirsiniz. 

Balıkesir Uludağ Vip seferlerinde yolculara daima havadar ve konforlu bir ortam sunuluyor. Firmanın ergonomik koltuklarıyla beğenilen otobüslerinde güncel müzik yayını eşliğinde keyifli dakikalar geçirmek mümkün. Fark yaratan uygulamalarına sürekli yenilerini ekleyen Balıkesir Uludağ Vip ile dinlenmiş şekilde varış noktanıza ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım VIP Uludağ Taşımacılık otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız VIP Uludağ Taşımacılık otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun VIP Uludağ Taşımacılık seferlerini bir arada görebilirsiniz.
VIP Uludağ Taşımacılık hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
VIP Uludağ Taşımacılık; Bursa, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Aydın gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
VIP Uludağ Taşımacılık biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
VIP Uludağ Taşımacılık otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
VIP Uludağ Taşımacılık biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, VIP Uludağ Taşımacılık otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
VIP Uludağ Taşımacılık ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
VIP Uludağ Taşımacılık her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
VIP Uludağ Taşımacılık otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, VIP Uludağ Taşımacılık otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
VIP Uludağ Taşımacılık Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1932
Durak Sayısı: 45
Genel Merkez: Balıkesir
Kurucu: Balıkesir Uludağ Turizm
expand_less