Bafra Express Online Otobüs Bileti

Bafra Express
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Bafra Express Hakkında

Samsun merkezli olan Bafra Express Turizm, kurulduğu 1968 yılından bu yana kaliteli, güvenli, konforlu ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’nin pek çok bölgesine seferler düzenleyen firmanın en popüler güzergahları arasında Bursa, Yalova ve Sakarya başta olmak üzere pek çok şehir yer alıyor. Yarım asrı aşkın bir süredir ulaşım sektöründe hizmet veren firma, müşterilerinin talep ve beklentilerine en uygun çözümleri sunmayı amaçlıyor.  Deneyimli şoförleri ve güler yüzlü ekibiyle Bafra Express, müşteri memnuniyetini zirveye çıkarmayı hedefliyor.

Bafra Express Turizm’in filosu ise Mercedes ve Travego markalı, sekiz lüks araçtan oluşuyor. Aracın içerisinde bulunan konforlu koltuklar ve klima sistemleriyle müşterilerin rahat edebileceği bir ortam sunan firma; yolcularına TV ekranları, ücretsiz kablosuz internet hizmeti, radyo ve kişiye özel kulaklık imkanı da sağlıyor. Araç içi ikramlarda ise kahve ve çay gibi sıcak içeceklerin yanı sıra soğuk meşrubatlar ve çeşitli atıştırmalıklar yer alıyor. Express olarak seferler düzenlediğinden firma, yolculuk sırasında mola vermiyor.

Bafra Express Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Bafra Express otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Bafra Express otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Bafra Express seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Bafra Express hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Bafra Express; Bursa, Samsun, Yalova, Düzce, Bolu, Çorum gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Bafra Express biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Bafra Express otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Bafra Express otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Bafra Express otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Bafra Express otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Bafra Express otobüslerinde priz bulunuyor.
Bafra Express biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Bafra Express otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Bafra Express ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Bafra Express her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Bafra Express otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Bafra Express otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Bafra Express otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Bafra Express otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Bafra Express Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2017
Durak Sayısı: 80
Genel Merkez: Samsun
Kurucu: Ahmet Özkan ALAÇAM
expand_less