Ayhan Işık Turizm Online Otobüs Bileti

Ayhan Işık Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ayhan Işık Turizm Hakkında

Ayhan Işık Turizm, 2002 yılında Bursa’da kuruldu. Kurucusu Ayhan Işık’ın adını alan firma lokal çözümler sunsa da kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eder. Bu nedenle de Ayhan Işık Turizm’den hizmet alan hemen her yolcu için konfor ve güven ön planda olur. 

Türkiye’de otobüs taşımacılığı sektöründe öncü bir marka olarak kabul edilen Ayhan Işık Turizm, sağladığı kalite odaklı hizmetlerle beklentileri karşılar. Bu çerçevede firma sadece araç filosunda yakaladığı kalite ile değil personel kalitesiyle de adından söz ettirir. Özellikle de tüm yolcuların memnun kalacağı bir hizmet sağlanırken 11 farklı durağa gerçekleşen seferler tatmin edici. 

Yolcuların seyahat konusunda çok fazla seçeneği olmasa da Ayhan Işık Turizm ile yolculuk yapmayı çok sevdiği bir gerçek. Bu durumu ortaya çıkaran araç içi deneyim ve eğlence imkanları. TV, internet ve 220 volt prizin yanı sıra geniş koltukları ve diz mesafesi sayesinde yolcular yorulmadan seyahat etme şansına sahip olur. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ayhan Işık Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Ayhan Işık Turizm; Kırcaali, Bursa, Haskova, Kocaeli gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Ayhan Işık Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Ayhan Işık Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Ayhan Işık Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Ayhan Işık Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Ayhan Işık Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2002
Durak Sayısı: 11
Genel Merkez: Bursa
Kurucu: Ayhan Işık
expand_less