Aydoğan Turizm Online Otobüs Bileti

Aydoğan Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Aydoğan Turizm Hakkında

Yaklaşık 60 yıl önce Samsun merkezli olarak kurulan Aydoğan Turizm, geçen yıllarda bir otobüs şirketiyle yaptığı anlaşmayla faaliyetlerini sürdürmeye devam etti. Sonrasında ilgili şirketle yollarını ayıran firma, 2021 yılında tekrar Aydoğan Turizm markasıyla sektörde yerini aldı. Ulaşım sektöründe yarım asrı aşkın bir süredir var olan firma; müşterilerine güvenli, kaliteli ve konforlu bir yolculuk deneyimi vadediyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla çalışan firma İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok bölgesine seferler düzenliyor. Firma, sadece belirli şehirler arasında ulaşım hizmeti sunmuyor, aynı zamanda turistik geziler için farklı bölgelere de yolcu taşımacılığı gerçekleştiriyor.

Güler yüzlü ve uzman kadrosuyla deneyimli şoförleriyle hizmet sunan firmanın Mercedes Travego markalı araçlardan oluşan filosu bulunuyor. Filosunda yer alan ve son teknolojiyle donatılmış otobüslerin yaşı ise 5 ila 10 arasında değişiklik gösteriyor. Kimi zaman 20 saate yakın yolcukluklara ev sahipliği yapan otobüslerde, konukların rahat edebileceği şekilde rahat ve geniş koltuklar mevcut. Araçta TV ekranları, okuma lambaları ve kablosuz internet imkânı da var. Firma, araç içi ikramlarda müşterilerine sıcak içeceklerden soğuk meşrubatlara ve atıştırmalıklara kadar geniş yelpazede tercih olanağı sunuyor. Ayrıca firma, sefer güzergahında bulunan en seçkin tesislerde mola veriyor.

Aydoğan Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Aydoğan Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Aydoğan Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Aydoğan Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Aydoğan Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Aydoğan Turizm; Samsun, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Çorum gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Aydoğan Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Aydoğan Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Aydoğan Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Aydoğan Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Aydoğan Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Aydoğan Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Aydoğan Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Aydoğan Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Aydoğan Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Aydoğan Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Aydoğan Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Aydoğan Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Aydoğan Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Aydoğan Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Aydoğan Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2021
Durak Sayısı: 59
Genel Merkez: Samsun
Kurucu: İmren Özer
expand_less