Atasoy Turizm Online Otobüs Bileti

Atasoy Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Atasoy Turizm Hakkında

Şehirler arası yolculuklarda bölgenin önemli temsilcileri arasında sıralanan Atasoy Turizm, kuruluş döneminde belirlediği hizmet çizgisini ve müşteri odaklı yaklaşımını günümüzde de sürdürmeyi başarıyor. Filosunda bulunan otobüsleri teknolojinin gereklerine uygun olarak sürekli güncelleyen firmayla konforlu bir deneyim yaşama imkanı bulabilirsiniz.

Genellikle kısa mesafelerde seferler gerçekleştiren Atasoy Turizm’in araçlarıyla Karaman, Ermenek, Mut ve Başyayla gibi noktalara ulaşım mümkün. ‘‘Gönüllere uzanan yolculuk’’ sloganıyla çalışmalarına devam eden firmanın araçlarında daha konforlu bir deneyim için havalandırma sistemi ve ayarlanabilir koltuklar yer alıyor. Atasoy Turizm'in deneyimli servis personeli ise soğuk ve sıcak içecek sunumlarıyla seyahat keyfinin artmasını sağlıyor. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Atasoy Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Atasoy Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Atasoy Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Atasoy Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Atasoy Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1998
Genel Merkez: Konya
Kurucu: Kamil Atasoy
expand_less