Asrın Baki Express Online Otobüs Bileti

Asrın Baki Express
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Asrın Baki Express Hakkında

Asrın Baki Express, 2019 yılında İstanbul merkezli olarak kuruldu. Adını Azerbaycan’ın başkenti Bakü’den alan firma Bakü seferleriyle yolcuların beklentilerini karşılar. Bu çerçevede İstanbul ve Azerbaycan arasında yolculuk mümkün hale gelir. 

İstanbul – Bakü hattında konforlu otobüs yolculuğu sunan Asrın Baki Express, Aksaray’dan yola çıkarak sırasıyla Ankara, Sarp Sınır Kapısı ve Gence’ye ulaşır. Toplamda 14 adet durağı bulunan firmanın yolcularına sunduğu kaliteli hizmetlerle adından söz ettirir. Yolculuk konusunda alternatif çözümler sunarken güveni de ön planda tutar. Bu noktada uzun ama güvenli bir yolculukla İstanbul ve Bakü hattında seyahat gerçekleşir.

Asrın Baki Express yolculuk konusunda sunduğu kaliteyi araç filosundaki çeşitlilikle sağlarken güler yüzlü personelinin de avantajlarını hissettirir. Bu nedenle de yolcuların Asrın Baki Express’i tercih etmesi büyük bir ayrıcalık.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Asrın Baki Express ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Asrın Baki Express her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Asrın Baki Express otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Asrın Baki Express otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Asrın Baki Express Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2019
Durak Sayısı: 14
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: Baki Ekspres
expand_less