Artvin Ses Turizm Online Otobüs Bileti

Artvin Ses Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Artvin Ses Turizm Hakkında

Yurt genelinde yaygın sefer ağına Bursa, Gemlik, İzmit, Yalova ve Orhangazi gibi noktaları da ekleyen Artvin Ses Turizm, Artvin ile Türkiye’nin pek çok ilçe ve il merkezini direkt birbirine bağlıyor. 2010 yılında faaliyetlerine başlayan firma, 500 personeli ile sektöre yön veren hizmetlere imza atıyor. Artvin Ses Turizm’in lüks araçları sürekli olarak yenileniyor. Bu sayede firmayı tercih eden yolcular her zaman konforlu ve yeni otobüslerle seyahatin tadını çıkarabiliyorlar. 

Samsun, Ankara, Trabzon, Çarşamba, Fatsa, İzmit, Ünye ve İstanbul Artvin Ses Turizm’in popüler rotaları arasında. Araçlarında rahatlıktan bir an olsun ödün vermemeyi hedefleyen firma ile yolculuğunuz sırasında 220 volt elektrik gücüne sahip priz, kesintisiz internet bağlantısı, müzik ve televizyon yayını ile sınırsız ikram servisinin keyfine varabilirsiniz. Bolu, Adapazarı, Terme, Şavşat, Bozüyük, Borçka, Ardeşen, Fındıklı ve Akçaabat ise Artvin Ses Turizm tarafından düzenlenen seferlerin diğer varış noktaları.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Artvin Ses Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Artvin Ses Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Artvin Ses Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Artvin Ses Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Artvin Ses Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2012
Otobüs Sayısı: 13
Durak Sayısı: 27
Genel Merkez: Artvin
Kurucu: Turan Yelken
expand_less