Arena Turizm Online Otobüs Bileti

Arena Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Arena Turizm Hakkında

Tekirdağ’ın en büyük ilçesi olan Çorlu’nun merkezinde ana ofisi bulunan ve 2006 yılından beri şehirler arası yolcu taşımacılığı hizmeti veren Arena Turizm, her yıl otobüs filosunu ve yolcu taşıdığı güzergâh sayısını arttırıyor. 2018 model özel üretim Mercedes Sprinter 2+1 VIP minibüslerle ulaşım hizmeti veren firma; konforlu bir yolculuk yapmak isteyen insanlar tarafından tercih ediliyor.

Son teknolojik olanaklarla donatılmış minibüslerde kişisel eğlence araçları, içecek ve yiyecek ikramları ile keyifli bir seyahat deneyimi yaşanması sağlanıyor. Uzman lisanslı şoförleri ve deneyimli personelleriyle yolcularını güvenli bir şekilde istedikleri yere ulaştırmayı hedefleyen firmanın Kadıköy, Silivri, Beylikdüzü, Çorlu merkez (5 şube) ve Tekirdağ merkezde de resmi ofisleri var.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Arena Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Arena Turizm; Tekirdağ gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Arena Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Arena Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Arena Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Arena Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Arena Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2015
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: Berkay Şengelir
expand_less