Patnos Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Patnos Otogarı
place
Atatürk Mah. İpek Yolu Cad. 04500 Patnos/Ağrı

Patnos

Patnos Terminali Hakkında

Patnos ilçesi, Ağrı şehrinin en büyük ilçelerinden biri ve Ağrı merkezine 82 kilometre uzaklıkta. Patnos, yoğun bir nüfusa sahip olduğu için Patnos Terminali, her gün yüzlerce yolcuya hizmet veriyor. Hem bir kalkış hem de mola noktası olan Patnos Terminali’nde kaliteli restoranların, çeşitli kafelerin, dinlenme tesisinin ve mescidin yanı sıra giyim ve kozmetik mağazaları da bulabilirsiniz.

Ağrı ve çevre şehirler dışında pek çok önemli ilçelere ve Türkiye’nin büyük şehirlerine de düzenli olarak otobüs seferleri düzenlenen Patnos Terminali’nde onlarca otobüs firmasının da ofisleri bulunuyor.

Şehir Merkezinden Patnos Otogarı'na Ulaşım

Ağrı’nın Patnos ilçesi merkezinde bulunan otobüs terminaline ilçenin hemen her yerinden ulaşım imkanı var. Yolculara belediye otobüsleri, minibüsler ve yolcu servisleri ulaşım hizmeti veriyor. 24 saat boyunca terminale ulaşım için ise taksi kullanmanız gerekiyor.

Yolcu Servisleri

Menderes Bulvarı, Turgut Özal Bulvarı ve Kanuni Caddesi gibi yoğun yerlerde bilet satış ofisleri bulunan otobüs firmaları, kendi yolcuları için ücretsiz yolcu servisleri sağlıyor. Ofis önündeki alanlar, servisler için durak olarak kullanılıyor. Otobüsünüzün kalkış saatinden 30 dakika önce servisinize binebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Selimiye Camii, Van Bulvarı ve Yunus Emre Caddesi gibi merkezi noktaların yanı sıra her mahallede ve semtte de duraklarını bulabileceğiniz belediye otobüsleri ile de kısa sürede terminalde olmanız mümkün.

Dolmuşlar

Yerel firmaların işlettiği dolmuşlarla da hem Patnos ilçe merkezinden hem de Ağrı, Erciş, Malazgirt ve Ahlat gibi komşu illerden ve ilçelerden belirli saatlerde otobüs terminale gidebilirsiniz. 

Taksi

Alparslan Caddesi’nde durağını göreceğiniz, 7/24 hizmet veren ve (0535) 554 20 31 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Saray Taksi, Nisan Caddesi üzerinde hizmet veren (0544) 544 25 07 numaralı Şehir Taksi ve Şeyh Edebali Caddesi’nde durağı bulunan (0554) 152 00 00 numaralı Patnos Taksi duraklarından bulunduğunuz yere taksi çağırarak da terminale kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less