Ne Kadar Kredi Çekebilirim?

Kredi Türü
İhtiyaç Kredisi
TL
TL
Başka kredi ödemeniz var mı?
Ödeyebileceğiniz Aylık Taksit
NaN TL
Çekebileceğiniz Kredi Tutarı
NaN TL
NaN TL undefined ay vadeli
*Çekebileceğiniz kredi tutarı tahminidir, banka politikalarına göre değişkenlik gösterebilir.

Sizin İçin Onlarca Bankayla Çalışıyoruz

Sizlere en uygun kredi fırsatını sunmak için ondan fazla bankadan aldığımız anlık verilerle en güncel faiz oranlarını ve kredi hesaplamalarını karşılaştırıyoruz

logo_odeabank_981c25c8e4.png
logo_akbank.png
logo_enpara.png

Ne Kadar Kredi Çekebilirim Formu Nasıl Kullanılır?

• Ne Kadar Kredi Çekebilirim Formu’nda kullanmak istediğiniz kredi türünü seçin. • Aylık maaşınız girin. • Başka bir geliriniz varsa ‘’Belgeleyebileceğiniz Diğer Gelirler Toplamı’nı doldurun. • Başka kredi ödemeniz var mı sorusuna cevap verin. • Eğer cevabınız ‘’Hayır’’ ise ‘’Hesapla’’ butonuna tıklayın. • Cevabınızın ‘’Evet’’ olduğu durumlarda karşınıza açılacak yeni alanda toplam borç miktarınızı girin ve sonrasında ‘’Hesapla’’ butonuna tıklayın. • Böylece ne kadar kredi çekebileceğiniz görebilirsiniz.

Size Özel Kredi Teklifleri E-postanıza Gelsin

Kredi Hesaplamak İçin Neden Enuygun’u Kullanmalısınız?

Farklı faiz oranlarını tek bir yerde karşılaştırın
Farklı faiz oranlarını tek bir yerde karşılaştırın
Türkiye’nin önde gelen bankalarının faiz oranlarını karşılaştırmak için tek tek sitelerine girmekle uğraşmayın. İhtiyacınız olan kredi tutarına göre Enuygun’dan size uygun faiz oranını bulun.
Enuygun’a özel faiz oranlarından yararlanın
Enuygun’a özel faiz oranlarından yararlanın
Bankalarla yaptığımız iş birlikleri sayesinde Enuygun kullanıcılarına özel faiz oranları sunuyoruz. Bu faiz oranlarından yararlanın, daha avantajlı tutarlarla kredinize başvurun.
Kredi başvurunuzu saniyeler içinde yapın
Kredi başvurunuzu saniyeler içinde yapın
Size en uygun krediyi bulduktan sonra sadece birkaç adımda kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Enuygun’da tüm başvuru işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ne kadar ihtiyaç kredisi çekebilirim?
Enuygun.com üzerinden gerçekleştireceğiniz başvuru ile belgelenebilir aylık gelirinizin %50'sini aşmayacak şekilde çekebileceğiniz maksimum ihtiyaç kredisi tutarını öğrenebilirsiniz. Yasal sınırlamalar gereği, kredi ödemeleriniz belgelenebilir gelirinizin yüzde ellisini geçemez ve yüzde elliyi aşmayan kısmı için kredi kullanabilirsiniz. Hesaplama aracıyla ihtiyaç kredisi miktarınızı hesaplayabilirsiniz. Yasal vade sınırlamalarına göre, 100.000 TL üzerindeki tutarlar için maksimum vade 12 ay, 50.000 - 100.000 TL aralığındaki tutarlar için maksimum vade 24 ay, 50.000 TL ve altındaki tutarlar için ise maksimum vade 36 aya kadar geçerlidir.
Ne kadar taşıt kredisi çekebilirim?
Enuygun.com üzerinden gelirinize göre çekebileceğiniz maksimum taşıt kredisi tutarını öğrenmek için başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzda belgelenebilir gelirinizin %50'sini geçmeyecek şekilde taksit ödemeleri düzenlenir ve talebiniz seçtiğiniz bankaya iletilir. Banka tarafından yapılan değerlendirme sonucunda ne kadar kredi kullanabileceğinize dair detaylı bilgiler sizinle paylaşılır. Enuygun.com, anlaşmalı bankalara kredi taleplerinizi iletir ancak bankaların kredi değerlendirme ve kullandırma süreçlerine dahil olmaz. Yasal vade sınırlamalarına göre, 400.000 TL üzerindeki tutarlar için maksimum vade 48 ay, 800.000 için maksimum vade 36 ay kadardır.
Ne kadar konut kredisi çekebilirim?
Enuygun.com üzerinden yapılan başvuruyla belgelenebilir gelirinizin %50'sini aşmayacak şekilde ödediğiniz kredilerin aylık toplam taksit tutarı hesaplanır ve başvurunuz seçtiğiniz bankaya iletilir. Banka tarafından değerlendirmeye alınan başvurunuzun sonucu ve kullanabileceğiniz kredi tutarı hakkında detaylı bilgi size iletilir. Enuygun.com, anlaşmalı bankalara kredi taleplerinizi iletir ancak bankaların kredi değerlendirme ve kullandırma süreçlerine dahil olmaz. Konut kredisi kullandırım oranı olan bu kredi türünde alınacak evin ekspertiz değerinin maksimum %90'ına kadar kredi kullanılabilir. Evli çiftlerin tercihi olan konut kredilerinde eşin geliri de hesaplamaya dahil edilir.