Onur Air, Ohrid ve Alanya uçuşlarına başlıyor

tugbahacibayramoglu

Yaz sezonu için turistlerin talep gösterdiği bölgelere havayolları da ya yeni seferler koyuyor ya da sefer sayısını arttırıyor. Onur Air de, Makedonya'nın en turistik bölgesi Ohrid ile Alanya Gaziapaşa uçuşlarına başlıyor. 15 Nisan'da Ohrid'e haftada bir gün uçacak. 25 Nisan'da ise Alanya seferlerine başlayacak.

İçindekiler

Makedonya'nın incisi Ohrid

Türkiye'den ilk kez direkt uçuşun yapılabileceği Ohrid, Makedonya'nın en turistik ve en güzel şehirlerinden birisi. Göl kenarına kurulmuş Ohrid'e tarihi manastırlar Osmanlı konakları ve camiler yan yana. Güzel bir manzaraya sahip göl çevresinde konaklamak için de şirin butik oteller bulunuyor. Göle ayrıca yüzmek için de girilebiliyor. Türk vatandaşlarının vizesiz de gidebildiği Ohrid'e şimdilik haftada bir gün İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan uçulacak ve uçuşlar 30 Eylül'e kadar karşılıklı devam edecek. Ohrid şehriyle ilgili daha detaylı bilgiye Ohrid'de gezilecek yerler galerimizden ulaşabilirsiniz. Bilet fiyatları 64 Avro'dan başlıyor.

Ohrid Makedonya

Uçak Bileti

Alanya'ya haftada 5 gün

Özellikle yazın turistik destinasyonlarından Alanya'ya da sefer başlayacak. Onur Air İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Alanya Gazipaşa Havalimanı'na haftada 5 gün karşılıklı uçacak. Uçuşlarda Airbus A320 uçakları kullanılacak. Uçuşlar 30 Eylül'e kadar devam edecek. Alanya Gazipaşa Havalimanı'ndan şehir içine ulaşım için özel servisleri kullanabilirsiniz.

Alanya


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1289 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN