Onur Air, Rusya’da Anapa va Nalçik şehirleri ile Makedonya’nın en turistik kenti Ohri’ye tarifeli seferlere başlıyor. Yeni rotalar için biletler 99 dolardan satışa çıktı.

İçindekiler

Ohrid uçuşları 20 Nisan’da başlıyor

Makedonya’nın Ohrid gölü kıyısındaki bu kent aynı zamanda ülkenin en turistik yeri. Osmanlı dönemi tarihi evleri, manastırları, kilise ve camileriyle geçmişi oldukça eskilere dayanan Ohrid’e uçuşlar 20 Nisan’da başlıyor. Ohrid uçuşları cumartesi günleri İstanbul Havalimanı’ndan saat 16:15’de, Ohrid’ten İstanbul’a ise saat 18:30’da yapılacak. Bilet fiyatları her şey dahil 115 dolardan satışa çıktı.

Rusya’da Nalçik’e haftada iki sefer

Rusya’nın iki önemli kentine de yeni sefer koyan Onur Air’in yeni uçuş düzenlemeleri ise şöyle: Rusya’nın önemli ticaret şehirlerinden Nalçik’e uçuşlar 21 Nisan’da başlayacak ve haftanın iki günü olacak. Biletler 99 dolardan satışa sunuldu.

Uçak Bileti

Anapa uçuşları 14 Mayıs’ta başlıyor

Rusya’nın Karadeniz kıyısı tatil şehri Anapa’ya ise uçuşlar 14 Mayıs’ta başlayacak ve haftada iki gün olacak. Anapa’ya uçuşlar İstanbul’dan saat 01:00’da Anapa’dan İstanbul’a ise saat 03:40’da yapılacak. Bu uçun biletleri de her şey dahil 99 dolardan satışa çıktı.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1288 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN