Anasayfa Uçak Bileti Atlasjet

Ucuz Atlasjet Uçak Bileti

Atlasjet Hakkında

Atlasjet Havacılık A.Ş. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Bugün "Yolcusunu en çok seven havayolu” sloganıyla yurtiçi ve yurtdışı seferleri ile" hizmet vermektedir.

Atlasjet Seferleri

Yurtiçi ve yurtdışında aşağıdaki destinasyonlara Atlas jet güvencesi ve konforuyla uçabilirsiniz.

İç Hat Tarifeli Uçuş Noktaları

Atlasjet Adana, Ankara, Dalaman, Antalya, Bodrum, İstanbul, İzmir havalimanları arasında tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Dış Hat Tarifeli Uçuş Noktaları

Atlasjet Erbil, Lefkoşa Ercan, Mykonos, Tahran, Necef, Pristina, Süleymaniye destinasyonlarına tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Atlasjet Bilet Fiyatları

Enuygun.com uçak bileti modülü ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı seferler için Atlas jet uçak bilet fiyatları bilgilerine ulaşabilir, uçuş tarifesini inceleyebilir, kalkış-varış bilgilerini okuyabilir ve size en uygun Atlasjet bilet fiyatları arasından seçiminizi yaparak dilerseniz rezervasyon ya da satın alma yaptırabilirsiniz.

Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, Enuygun Seyahat adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir.
ENUYGUN Seyahat’ten alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.
x