NENesma Airlines

Ucuz Nesma Airlines Uçak Bileti

NE Nesma Airlines Hakkında

Merkezi Suudi Arabistan’ın Cidde şehrinde yer alan Nesma Airlines, ana üsleri Kahire Uluslararası Havaalanı, Hail Havaalanı ve Kral Abdülaziz Uluslararası Havalimanı’ndan Suudi Arabistan ve dünyada 16 destinasyona uçuşlar düzenliyor. 2010 yılında Slovenya'nın başkenti Ljubljana'ya uçuşlar ile hizmete başlayan havayolu, Saraybosna ve Kahire’nin yanı sıra ülke içinde 15 büyük şehre, charter uçuşlarla ise Avrupa’nın turistik noktalarına yolcularının ulaşımını sağlıyor.

Uçak filosunda 150 yolcu kapasiteli 1 tane Airbus A319-100 ve 180 yolcu kapasiteli 2 tane Airbus A320-200 model uçak bulunan Nesma Airlines, geniş koltuk aralıklarına sahip modern uçaklarında iş ve ekonomik seçenekleriyle tam hizmet veriyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun’da aradığım Nesma Airlines uçuşlarını bulabilir miyim?

Enuygun’da Nesma Airlines uçuşlarını bulabilirsiniz. Enuygun, hava yolunun anlık verilerini direkt olarak çeker ve diğer hava yollarıyla karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih ve destinasyon için tüm Nesma Airlines uçuşlarını bir arada görebilir ve diğer hava yollarıyla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Enuygun’dan Nesma Airlines uçak bileti aldım online check-in ve PNR sorgulama işlemlerini nasıl yaparım?

Enuygun’dan aldığınız Nesma Airlines uçak biletleriniz için online check-in işleminizi buradan ve PNR sorgulama işlemini ise bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz.

Enuygun’da Nesma Airlines kampanyalarından faydalanabilir miyim?

Nesma Airlines tarafından düzenlenen tüm aktif kampanyalardan Enuygun’da da faydalanabilirsiniz. Kampanyalar sayfamızda tüm kampanyaları bir arada inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda uçuş listeleme sayfamızda hava yollarının kampanyalı fiyatlarını görebilir ve Enuygun’dan uçak bileti alırken bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Para birimi