Daytona Beach Uçak Bileti Ara

Daytona Beach Hakkında

Amerikan filmlerinde zengin gençlerin gününü gün ettiği yerlerden biri de Daytona Beach. Florida’nın Atlas Okyanusu kıyısında yer alan bu kent yaklaşık 37 kilometre plajıyla ABD’nin ve Florida’nın en ünlüsü. Özellikle gel git dönemlerinde 150 metreyi bulan sert beyaz kumsal lüks otomobillerin görücüye çıktığı hatta dönem dönem otomobil tanıtımlarının da yapıldığı yer olma özelliğine sahip. Şehir dünyanın en hızlı araçlarının yarıştığı ve rekor denemeleri yaptığı bir uluslar arası piste de ev sahipliği yapıyor. “Fun Coast” yua da “Surf Coast” adıyla da anılan Halifax’ta yer alan Daytona Beach yıl boyu 20 derecede seyreden ortalama sıcaklığıyla ülkenin önde gelen turizm merkezlerinden. Birkaç yılda bir kasırga ya da hortum gibi doğa olayları yaşansa da bunlarla bile turist çeken 61 nüfuslu Daytona Beach her yıl 10 milyonu aşan sayılarda turist ağırlıyor.

Çoğu denize girmek için gelen turistlerin önemli bir kısmı da araba yarışları, sörf, tazı yarışları ve partilere katılmak için Daytona Beach’e geliyor. “TRT’de resim yapan adam” olarak tanıdığımız Bob Ross’un da doğum yeri olan Daytona Beach’te uluslararası havalimanı da yer alıyor. Şehrin içinde ancak merkeze 5,6 kilometre uzaklıkta yer alan havalimanı, Atlas Okyanusu’nıun gel gitlerle oluşturduğu girintinin ardında kalan sahil kısmına ise 12 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Daytona Beach uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Daytona Beach varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Daytona Beach uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Daytona Beach uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Daytona Beach uçuşları Daytona Beach Intl. Havalimanı'na düzenleniyor.

Daytona Beach Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Çar
25ºC
34ºC
Çar
Per
25ºC
32ºC
Per
Cum
26ºC
31ºC
Cum
Cmt
27ºC
31ºC
Cmt
Paz
27ºC
31ºC
Paz
Haritada Görüntüle

Yakınındaki Şehirler

Daytona Beach Alternatif Ulaşım
Para birimi