Pistarini Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2020 Google

Sizin İçin Seçtiğimiz Pistarini Havalimanı Kalkışlı Uçuşlar

Sizin için Seçtiğimiz Pistarini Havalimanı Varışlı Yurt Dışı Uçuşlar

Pistarini Havalimanı Hakkında

Ezeiza Uluslararası Havalimanı olarak da bilinen Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı, Buenos Aires özerk şehrinin yaklaşık 22 km güneybatısında konumlanıyor. Yolcu taşıma kapasitesine göre Arjantin’deki en büyük uluslararası havalimanı olma özelliğini taşıyan Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı, LATAM Argentina ve Aerolineas Argentinas hava yolu firmalarının da merkez havalimanı olarak taşımacılık hizmeti veriyor. 3475 hektarlık alana yayılmış olan Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı, 1998 senesinden beri Aeropuertos Argentina 2000 S.A tarafından işletiliyor. Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı’na uçuş seferi düzenleyen hava yolu firmaları arasında United Airlines, Türk Hava Yolları, Lufthansa, Level, Norwegian Air Shuttle, Sky Airline, Qatar Airways, LATAM Brasil, LATAM Chile, LATAM Peru, LATAM Paraguay, LATAM Argentina, Iberia, KLM, Gol Transportes Aereos, Ethiopian Airlines vb. bulunuyor. 2010 yılının istatistiklerine göre toplamda 9 milyona yakın yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş olan Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı’na en çok da Santiago (Şili), Miami (ABD), Lima (Peru), Madrid (İspanya), Sao Paulo (Brezilya), Rio de Janeiro (Brezilya), Bogota (Kolombiya), Roma (İtalya), New York (ABD) ve Panama City (Panama) şehirlerinden aktarmasız seferler düzenleniyor. Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı terminallerindeki yeme içme mekanlarından birkaçı; Cafe de Flor, Starbucks, Tango Bar, Bellini, Havanna, Il Legno, El patio Buffet, La Autentica Despensa, Moka Cafe, Mc Donald’s ve Hard Rock y Hard Rock Cafe. Ayrıca havalimanında çok sayıda alışveriş mağazası da bulunuyor: Yenny, GB Libreria, Piedras Argentinas, ARG Gift Souvenirs, Pasiones Argentinas, Alma Pampa, Regionales Argentinos, H. Stern vb.

Pistarini Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Ministro Pistarini Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım alternatiflerine sahipsiniz. Bu alternatifler arasında, taksi, otobüs, minibüs, Remis servisi ve araç kiralama gibi seçenekler bulunuyor.

Taksi

Beyaz renkli taksiler olarak bilinen araçlar ile şehir merkezine gitmek sizin için en iyi seçeneklerden birisi olabilir. Rezervasyon yapmanıza gerek olmadan terminal önündeki beyaz taksilerden birine binerek kolayca şehir merkezine yolculuk yapabilirsiniz. Taksi sürücüleri özel olarak eğitim almış olup bagajınızı taşımanıza yardım edebilir ve yol boyunca size şehir hakkında bilgiler verebilir.

Otobüs

Diğer ulaşım seçeneklerine göre oldukça ekonomik olan şehir otobüslerine binerek şehir merkezine gitmeyi tercih edebilirsiniz. Şehir merkezi ve çevresine gitmenizi sağlayacak bu otobüslerde birçok farklı hat bulunuyor. Gideceğiniz yere göre hangi otobüse binmeniz gerektiğini öğrenmeyi unutmayın.

Minibüs

Manuel Tienda Leon Bus firmasının düzenlediği büyük minibüsler, tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek. Her 30 dakikada bir kalkan bu minibüslere, havalimanındaki geliş salonundan rezervasyon alarak binebilirsiniz. Taksilere göre daha hesaplı olan minibüsler sizi yaklaşık 50 dakikada şehir merkezine ulaştıracak.

Remis Servisi

Şehir merkezine gitmenizi sağlayacak seçeneklerden birisi Remis servisleri. Bu servislere, rezervasyon sistemi ile binilmekle birlikte, aracın sizin için özel olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sizin için eğitimli sürücüler tarafından kullanılacak olan hazırlanmış araca binerek, güvenilir, hızlı ve konforlu şekilde şehir merkezine seyahat edebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralama, şehir merkezine gitmek için tercih edilebilecek bağımsız seçeneklerden birisi. Havalimanında bulunan Alamo, Annie Millet, Hertz, National, Avis ve Localiza firmalarından kiralayabileceğiniz araçlarla şehir merkezine yolculuk yapabilirsiniz. Buenos Aires’in yoğun trafiğinde araba kullanımında dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatalım.

07/02/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Pistarini Havalimanı'na Ulaşım

Buenos Aires şehir merkezinden Ministro Pistarini Havalimanı’a gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım alternatifleriniz var. Bunlar arasında, taksi, otobüs, minibüs ve araç kiralama gibi seçenekler bulunuyor.

Taksi

Şehrin her bölgesinden rahatlıkla çağırabileceğiniz taksilere binerek hızlı bir şekilde Ministro Pistarini Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Çok sayıda ticari taksinin hizmet verdiği şehirde, nerede olursanız olun taksi bulmakta zorlanmayacaksınız. Hızlı bir ulaşım aracı olan taksiler sayesinde uçağınıza kolayca yetişebilirsiniz.

Otobüs

Ekonomik bir ulaşım seçeneği olarak şehirdeki otobüs istasyonundan veya duraklardan binebileceğiniz otobüsler ile havalimanına gitmeniz oldukça kolay. Hesaplı olmayı ve cebini korumayı isteyen yolcular için otobüsler iyi bir seçenek olabilir.

Araç Kiralama

Araç kiralama, şehir merkezinden havalimanına gitmek için tercih edilebilecek keyifli bir seçenek. Şehir merkezindeki Alamo, Annie Millet, Hertz, National, Avis ve Localiza firmalarından kiralayabileceğiniz araçlarla havalimanına yolculuk yapabilirsiniz. Ancak Buenos Aires’in yoğun trafiğinde araba kullanırken dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Havalimanı Bilgileri

Arjantin’in en önemli havalimanı olan Ministro Pistarini Havalimanı, Buenos Aires merkezine 35 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Yoğun olarak Air France, Alitalia, British Airways, South African Airways ve United Airlines firmalarının uçuşlarının sağlandığı havalimanında, üç tane terminal binası yer alıyor.

A terminalinden uluslararası uçuşlar sağlanırken, B terminalinden şehirlerarası uçuşlar yapılıyor. C terminalinden ise ulusal birçok küçük firmanın uçuşları düzenleniyor. Havalimanı binası içerisinde, yolcuların iş amaçlı kullanımları için bir internet, faks ve fotokopi odası bulunmakla birlikte ücretli olarak çok daha fazla hizmetin yer aldığı VIP bölümü de mevcut. Yolcular, havalimanındaki banka ATM’lerinden para işlemlerini yapabilirken, kaliteli restoranlarda yemek yiyebilir ve ünlü mağazalardan alışveriş yapabilirler.

08/02/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Buenos Aires Seyahat Rehberi
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
15 saat 50 dk
Ankara
15 saat 50 dk
Antalya
15 saat 30 dk
Bodrum
15 saat 10 dk
Gaziantep
16 saat 10 dk
İstanbul
15 saat 40 dk
İzmir
15 saat 10 dk
Trabzon
16 saat 30 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Pistarini Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Pistarini Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Pistarini Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Pistarini Havalimanı’na alternatif havalimanları hangileridir?

Pistarini Havalimanı’na alternatif olarak El Palomar Havalimanı’nı kullanabilirsiniz.

Hangi hava yolları Pistarini Havalimanı’na uçuş düzenliyor?

KLM Royal Dutch Airlines, Pistarini Havalimanı'na uçuş düzenliyor.

Haritada Görüntüle
Para birimi
x