Siverek Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Siverek

Siverek Otogarı, Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bulunan şehirler arası otobüs terminali olarak faaliyet gösteriyor. İlçenin en önemli ulaşım noktası özelliğine sahip otogar aynı zamanda ekonomik kalkınmasında önemli bir yere sahip. Siverek Otogarı’nda hem yerel hem de ulusal otobüs taşımacılığı firmaları burada faaliyetlerini sürdürüyor. Siverek Otogarı Şanlıurfa, Gaziantep ve diğer civar şehirlere giden otobüslerin mola noktası olarak tercih ediliyor. Bunun yanında Siverek kalkışlı kısa ve uzun mesafe seferler de gerçekleşiyor.

Otogar içerisinde bulunan WC, mescit, çay ocağı, lokanta ve büfe gibi noktalar temel ihtiyaçları karşılamayı sağlıyor. Konumu itibarıyla çok merkezi bir yerde bulunan Siverek Otogarı yolcuların ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşamadığı ulaşım noktası konumunda.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less