Pazarcık Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Pazarcık

Kahramanmaraş’ın tarhanası ile meşhur ilçesi Pazarcık’a ulaşımda en çok tercih edilen yöntemlerden birini otobüs yolculuğu oluşturuyor. Aksu Çayı’nın güneyinde konumlanmış Pazarcık’ta otogar, İnönü Caddesi’nde bulunuyor. Pazarcık Otobüs Terminali, Gaziantep-Kahramanmaraş yoluna paralel konumda yer alıyor. Terminal özellikle ilçenin sınır komşusu olan Gazinantep, Malatya gibi iller ile ulaşımda köprü görevi görüyor.

Kahramanmaraş’a 48 kilometre uzaklıkta yer alan Pazarcık Otobüs Terminali, küçük ve eski bir yapıya sahip. Yerel ve ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarının yazıhanelerinin bulunduğu terminale, ilçe merkezinden yürüyerek 5 dakikada gidebilmek mümkün. İlçe merkezi, çevre ilçe ve köylerden ise halk otobüsleri, minibüsler ve taksiler de terminale ulaşım hizmeti veriyor. Bilet satın aldığınız firmanın şehir içi servis hizmetinden faydalanabileceğiniz gibi taksilerle de terminale rahatlıkla gidebilirsiniz.

Şehir Merkezinden Pazarcık Otogarı'na Ulaşım

Pazarcık Otogarı Gaziantep-Kahramanmaraş yolunun hemen yanında konumlanıyor. Otogar çevresinde yemek yiyebileceğiniz çeşitli kafe ve restoranlar bulunuyor. Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinin merkezinde bulunan otogara ulaşım çok kolay. Otogar Pazarcık Kaymakamlığı'na yaklaşık 400 metre mesafede yer alıyor. Merkeze daha uzak bir konumda bulunan Bağdınısağır Mahallesi'ndeyseniz yaklaşık yarım saatlik bir yürüyüşle otogara ulaşabilirsiniz.

Dolmuş

Pazarcık ilçesi içerisinde hizmet veren dolmuşları kullanarak otogara varabilirsiniz.

Taksi

Pazarcık Merkez Taksi Durağı'nı arayarak çağıracağınız bir taksiyle ilçenin herhangi bir yerinden otogara konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Özel Araç

Özel araç kullanarak Pazarcık'ın herhangi bir bölgesinden Pazarcık Otogarı'na en fazla on dakikalık bir yolculukla gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less