Ağrı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Ağrı Otogarı
place
Abide Mah. Erzurum Blv. No:138 04100 Merkez/Ağrı
local_phone
+904722151825

Ağrı

2013 senesinden bu yana taşımacılık hizmeti veren Yeni Ağrı Otogarı, yeni hali ile %50 oranında hem kapasitesini hem de sunduğu imkanları artırmayı başardı. Hemen hemen tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yeme içme yerleri, araç kiralama ofisleri, danışma, yazıhane, tuvalet hediyelik eşya dükkanı vb. imkanlar sunan Ağrı Otogarı, toplamda 27 bin metrekarelik alanı kaplıyor. 20’ye yakın yazıhanenin olduğu Ağrı Otogarı’nda yöreye özgü lezzetler tadabileceğiniz restoranlar da mevcut. Erzurum Bulvarı üzerinde konumlanan Ağrı Otogarı, şehir merkezine de çok yakın bir mesafede yer alıyor.

Şehir Merkezinden Ağrı Otogarı'na Ulaşım

Ağrı Terminali, şehir merkezinden biraz uzakta bulunuyor, bu nedenle yolcuların terminale rahatça ulaşabilmesi için ücretli ve ücretsiz pek çok ulaşım aracı sağlanıyor.

Belediye Otobüsleri

Şehrin merkezi bulvarları üzerinde durakları bulunan belediye otobüsleriyle terminale kısa sürede ulaşabilirsiniz. Terminale merkezden direk ulaşım sunan terminal hattı da her saat başı duraklara uğruyor.

Yolcu Servisleri

Şehir merkezinde bilet satış ofisleri bulunan onlarca otobüs firması, yolcuları için ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler, firmaların bilet satış ofisleri önünden hareket ediyorlar.

Minibüsler

Terminal minibüslerini de bulabileceğiniz minibüs durakları şehir merkezinde ana noktalarda bulunuyor. Terminal minibüsleri ile gece 24:00’a kadar terminale gidebilirsiniz.

Taksi

Ağrı merkezinde pek çok taksi durağı 24 saat hizmet veriyor. Size en yakın taksi durağında kısa sürede terminale ulaşmanızı sağlayacak bir taksi bulabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less