Aybastı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Aybastı Otogarı
place
Esenli Mahallesi, 52500 Aybastı/Ordu

Aybastı

Aybastı Terminali Hakkında

Aybastı Terminali oldukça küçük ama yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabileceği pek çok olanağa sahip. Kamil Koç ve Metro Turizm gibi ulusal otobüs firmalarının yanı sıra yerel firmaların ve kooperatif minibüslerinin de bilet satış ofislerinin bulunduğu terminalden başta Karadeniz şehirleri olmak üzere ülkemizin pek çok iline otobüs seferleri bulabilirsiniz.

İçerisinde küçük bir market, tuvalet, mescit ve kapalı bekleme alanları olan Aybastı Terminali’nde yöreye özgü hediyelik eşyalar da alabilirsiniz. Terminalde hizmet veren minibüsler de hem ilçe merkezine hem de çevre ilçe ve köylere düzenli olarak ulaşım sağlıyor.

Şehir Merkezinden Aybastı Otogarı'na Ulaşım

Aybastı Terminali, ilçe merkezinin biraz dışında bulunuyor ve terminale yolcuların kısa sürede rahat bir yolculukla ulaşabilmesi için pek çok ulaşım aracı sağlanıyor. Terminale; Karamanlı, Sefalık ve Fatih gibi çevre ilçe ve köylerden de ulaşım bulunuyor.

Halk Otobüsleri

Atatürk Caddesi, Yunus Emre Caddesi ve Demirciler Caddesi gibi ilçenin merkezi caddelerinde her yarım saatte bir bulabileceğiniz halk otobüsleriyle 10 dakika içinde otobüs terminaline ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Terminal minibüsleri hem ilçenin her mahallesinden hem de çevre ilçe ve köylerden yolcuların terminale ulaşabilmesini sağlıyor. Her saat başı köylerden, her yarım saatte bir de ilçe merkezinden terminale minibüs bulabilirsiniz. Minibüsler, Ordu merkezinden de terminale ulaşım sağlıyor.

Taksi

Cumhuriyet Bulvarı gibi merkezi noktalarda 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor. Aceleniz varsa veya çok bavulla seyahat ediyorsanız taksi hizmeti kullanarak rahat bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less