Kırıkkale Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kırıkkale Otogarı
place
Çalılıöz Mahallesi, 71100 Merkez/Kırıkkale
local_phone
+903182244060

Kırıkkale

Kırıkkale Terminali Hakkında

Uzun bir geçmişi olan ve doğal güzellikleriyle bir turizm kenti olma yolunda ilerleyen Kırıkkale’nin terminali, şehir merkezine uzak bir konumda. İçerisinde otobüs ve minibüs peronları bulunan terminalde otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Terminalde onlarca firma hizmet veriyor ve Türkiye’nin farklı yerlerine her saat otobüs seferleri düzenleniyor.

Elmadağ, Erenler ve Kalecik gibi pek çok merkezi ilçeye ve köye minibüs bulabileceğiniz terminalde İstanbul ve Ankara başta olmak üzere birçok şehre de her saat başı otobüs seferleri var. Kırıkkale Terminal içerisinde ise açık-kapalı geniş bekleme alanları, hediyelik eşya mağazaları, Kırıkkale lezzetlerini tadabileceğiniz bir restoran, kafe, mescitler ve tuvaletler gibi pek çok olanak sağlanıyor.

Şehir Merkezinden Kırıkkale Otogarı'na Ulaşım

Hem şehir merkezinden hem de Kırıkkale Üniversite’sinden gece 22:30’a kadar toplu taşıma araçları ve ücretsiz yolcu servisleriyle; 24 saat ise taksiler ile Kırıkkale Terminali’ne gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Terminale en kolay ve ekonomik ulaşım yolu, otobüs firmalarının kendi yolcularına sağladığı ücretsiz yolcu servisleri. Otobüsünüzün kalkış saatinden en az 15 dakika peronda olmak için ideal olan yolcu servisleri, her 30 dakikada bir şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önündeki duraklarından hareket ediyor.

Halk Otobüsleri

Kırıkkale Üniversitesi, Şehitler Parkı, Başpınar Stadyumu, Kanuni Bulvarı ve İmamoğlu Caddesi gibi pek çok yerde durakları olan belediye otobüsleri ile de kısa sürede otobüs terminalinde olabilirsiniz. Dolmuşlar ve halk otobüsleri gece saat 22:30’a kadar hizmet verdiği için bu saatten sonra taksilerle terminale ulaşabilirsiniz.

Dolmuşlar

Kırıkkale’de yoğun olarak kullanılan başka bir toplu taşıma aracı olan dolmuşların da her semtte ve caddede duraklarını kolayca görebilirsiniz. Bahşili Çelebi Sulakyurt, Hasandede gibi ilçelerden Dağevi, Karacaali, Kazmaca ve Kızıldere gibi köylerden de otobüs terminaline her saat gelmek mümkün.

Taksi

Kırıkkale merkezinde Samsun Bulvarı’nda hizmet veren (0318) 212 46 13 numaralı Nokta Taksi, Zafer Caddesi’nde hizmet veren (0318) 218 49 18 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Zafer Taksi, (0318) 224 01 58 numaralı Etiler Taksi ve Atatürk Bulvarı’nda durağı bulunan (0543) 233 08 76 numaralı Güneş Taksi, 7 gün 24 saat bulunduğunuz noktaya taksi çağırabileceğiniz ve uygun bir fiyata Kırıkkale Terminali’ne gidebileceğiniz taksi durakları.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less