Kaman Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kaman Otogarı
place
Bahçelievler Mahallesi, 40300 Kaman/Kırşehir
local_phone
+903867124630

Kaman

Kaman Terminali Hakkında

Kırşehir iline bağlı büyük bir ilçe olan Kaman’ın otobüs terminali, ilçe merkezinde Ankara ve Kırşehir karayolu üzerinde yer alıyor. Kaman Terminali’nden Anadolu şehirlerinin yanı sıra Türkiye’nin bütün büyük şehirlerine düzenli olarak otobüs seferleri düzenleniyor. Çoğunlukla yerel otobüs firmalarının hizmet verdiği otobüs terminali önünde yolcuların ilçe merkezine gidebilmesi için dolmuşlar ve belediye otobüsleri hizmet veriyor.

İçerisinde 24 saat açık bir taksi durağı da bulunan terminalde küçük bir restoran, market, tuvaletler, açık-kapalı bekleme alanları ve mescitler bulunuyor. Ayrı bir minibüs peronuna da sahip olan terminalde minibüsler, yolcuların başta Kırşehir merkez olmak üzere çevre ilçe ve köylere ulaşımını sağlıyor.

Şehir Merkezinden Kaman Otogarı'na Ulaşım

Kırşehir’in küçük bir ilçesi olan Kaman’ın otobüs terminaline ulaşım için belediye otobüsleri, dolmuşlar ve taksilerden faydalanabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Hirfanlı Caddesi, 25 Aralık Caddesi ve Yeni Hayat Caddesi gibi ana caddelerde durakları bulunan terminal otobüsleriyle 5 dakikada terminale ulaşmak mümkün.

Dolmuşlar

İlçe içinde pek çok durağı bulunan dolmuşlarla da terminale kolayca gidilebiliyor. Dolmuşlar, çevre ilçe ve köylerden de ulaşım hizmeti veriyor.

Taksi

Cumhuriyet Meydanı’nda durağı bulunan ve 0532 066 50 40 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz Kaman Taksi ve Metoroloji Caddesi’nde hizmet veren Meydan Taksi’den istediğiniz saatte taksi çağırarak terminale gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less