Çaldıran Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Çaldıran Otogarı
place
Beyazıt, 65970 Çaldıran/Van

Çaldıran

Çaldıran Terminali, Doğu Anadolu Bölgesi’nin kadim şehirlerinden Van’a bağlı Çaldıran’da yolculara otobüsle seyahat imkanı sağlıyor. Terminalde ziyaretçilere rahatlık sunan dinlenme alanlarının yanı sıra otobüslerin hareket noktası olan peronlar bulunuyor. Yola çıkmadan önce veya buraya indiğinizde Çaldıran Terminali dahilinde bulunan büfelerden alışveriş yapabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Çaldıran Otogarı'na Ulaşım

Çaldıran ilçe merkezinden otobüs terminaline hem yürüyerek hem de halk otobüsü, minibüs ve taksi gibi araçları kullanarak gelebilirsiniz. Ayrıca Karahan, Erciş ve Muradiye'den hareket ederek ilçeye gelen alternatif taşıtlar terminal yönüne ulaşımı hayli rahatlatıyor. 

Minibüs  

Çaldıran’ın merkezinden her yarım saatte bir kalkan minibüslere bindiğinizde birkaç dakikalık sürede Çaldıran Otobüs Terminali’ne erişebilirsiniz. Üstelik bölgede çalışan minibüsler sayesinde ilçenin çeşitli noktalarının yanı sıra Van’ın merkezinde bulunan yerleşimlerden de otobüs terminaline gelmek mümkün. 

Taksi 

Çaldıran ilçe merkezinde hizmet veren duraklardan haftanın 7 günü 24 saat taksi çağırabilirsiniz. Sadece birkaç dakikada kapıda olan taksileri kullanarak ilçe terminaline yolculuk oldukça rahat.  

Otobüs 

Sabah erken saatlerden itibaren ilçe merkezinden seferlerine başlayan otobüsler yolcuları hızlıca Çaldıran Otobüs Terminali’ne bırakıyor. Van-Doğubeyazıt istikametinde devam eden otobüslerden terminalin hemen yakınında inebilirsiniz. Gece geç vakte kadar yolculara hizmet vermeyi sürdüren bu araçlar Çaldıran Terminali’ne yolculuğu ekonomik hale getiriyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less