Of Araç Kiralama

Of Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Of
Trabzon Of Hakkında

Trabzon’un Karadeniz kıyısında uzanan güzel ilçesi Of, hem binlerce yıllık tarihi yapıları hem de tabiat güzellikleriyle ilgi görüyor. Sahil yolunda sıralanan balıkçı restoranlarında taze Karadeniz balıkları ve yöresel mezeler tadabileceğiniz ilçede akşamları da büyüleyici gün batımı manzaraları eşliğinde sahilde keyifli yürüyüşler yapabilirsiniz. Uzun tarihi M.Ö. 7. yüzyıla kadar uzanan Of ilçesi, tarih boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve her köşesinde başka bir tarihi hazineyle karşılaşmanız mümkün. Engebeli bir araziye sahip olan Of, 2453 metre yüksekliğindeki Kaçkar Dağları'nın yanı sıra çok sayıda görülmeye değer akarsu ve göle de ev sahipliği yapıyor.

Araç kiralama hizmeti alarak konforlu yolculuklarla gezebileceğiniz ilçede yürüyerek kolayca ulaşabileceğiniz 13. yüzyılda inşa edilen Of Kalesi’ni gezerek harika panoramik fotoğraflar çekebilirsiniz. İlçenin binlerce yıllık tarihi hazineleri görmek ve bölgenin kültürel zenginliğini anlamak için Of Müzesi’ne de uğrayabilirsiniz.

Karadeniz'e dökülen Of Çayı’nda sandal ve kano gibi aktiviteler yaparak eğlenebileceğiniz gezinizde trekking, kamp ve dağcılık için ideal olan Kaçkar Dağları’nın el değmemiş güzelliklerini de keşfe çıkabilirsiniz. Bölgedeki en önemli tabiat güzelliklerinden biri olan Gülderen Şelalesi’nde de yürüyüş ve piknik yapabileceğiniz gezinizde seyir alanlarında ise doğanın her tonuna şahit olabilirsiniz. Trabzon Havalimanı'na yaklaşık 40 kilometre uzaklıktaki Of ilçesine araç kiralayarak kolayca ulaşabilir ve turistik güzellikleri keşfe çıkabilirsiniz.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular