Rize Merkez Araç Kiralama

Merkez Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Merkez
Rize Merkez Hakkında

Doğası ve kültürü ile dünyanın dört bir yanından misafiri ağırlayan ve Karadeniz Bölgesi’nin önemli kentlerinden birisi olan Rize, tarihsel olarak da önemli bir yere sahip. Doğasının zorlu olması ve yılın büyük bölümünde yağış alması Rize’nin sürekli olarak nemli bir hava ile karşı karşıya kalmasına sebep oluyor. Bu özelliği sayesinde kentin de simgesi olan çay bitkisi bölgede rahatça yetişebiliyor. Bugün hem ülkemizden hem de yurt dışından birçok kişinin ilgisini çeken Rize, misafirlerine her daim kucak açıyor.

Rize, Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan en önemli kentlerden birisi. Böylesine köklü bir geçmişi olan kenti rahat bir şekilde gezip, keşfedebilmek için etkili yöntemlerden olan araç kiralama seçeneği değerlendirilebilir. Bu sayede kazandığınız zaman ile birlikte gezi listenizdeki tüm yerleri görebilirsiniz.

Rize merkez ve çevresinde görebileceğiniz birçok güzellik bulunuyor. Genellikle doğası ile öne çıkan kentin merkezinde, Rize Kalesi, Atatürk Evi, Ziraat Çay Bahçesi, Kurşunlu Cami / İslampaşa Cami, Rize Müzesi, Çay Müzesi gezilip görülecek yerler arasında bulunuyor. Rize’nin doğası ile meşhur yerleri ise kent merkezinden uzakta konumlanıyor. Kiraladığınız araç ile Rize'nin köylerini ve yaylalarını da keşfedebilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular