Mardin Araç Kiralama

Rezervasyon Sorgula

Rezervasyon İptal

Mardin Araç Kiralama Noktaları

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Üst
Üst
Lüks
Lüks

Mardin Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Mardin
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta, Üst, Lüks
Kiralama Noktaları13
Havalimanı Konumları:Mardin Havalimanı
Popüler Acenteler:Europcar
Mardin Hakkında

Mardin, Bereketli Hilal’in en önemli merkezlerinden bir tanesi olarak dikkat çeker. Adeta bir açık hava müzesi olarak bilinen şehirde tarihin derinliklerinde yolculuk yaparken lezzet ve kültür macerası yaşamak da muhtemel. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin turistik merkezi olan Mardin, modern ve gelenekseli bir potada eritmeyi başarıyor.
Mezopotamya’da bulunan pek çok şehir gibi Mardin de Asurlar, Medler ve daha pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış. Tarihi dokusunu eski zamanlardan bugüne taşımayı başarmış şehir modern yaşamı da ön plana çıkarır. Üstelik Mardin’in ‘Büyükşehir’ statüsünde olması gelişmişliğin her geçen gün farklı bir seviyeye ulaşmasını sağlar.
Tarih Kokan Şehir olarak bilinen Mardin’de 1 milyona yakın insanın yaşadığı bir yer. Suriye sınırında bulunmasıyla kültürel zenginlikleri zirve yapan Mardin; Diyarbakır, Batman, Şanlıurfa, Siirt ve Şırnak ile komşudur. Şehrin gelişmişliğinde turizmin payı tartışılmaz olsa da ekonomik anlamda tarım ve hayvancılık da önemli bir yere sahip. 
Her yıl milyonlarca insanın turistik olarak ziyaret ettiği Mardin’de görülmesi gereken onlarca nokta mevcut. 10 ilçesinin her birinde görmeye değer güzellikler barındıran Mardin’de en dikkat çeken noktalar Ulu Cami, Kasımiye Medresesi, Deyrulzafaran Manastırı, Mor Gabriel Manastırı, Mor Behnam Kilisesi ve Mardin Kalesi olur. Şehrin güzelliklerini görmek için gelen turitlerin önemli bir kısmı Mardin Havalimanı aracılığıyla şehre ulaşır. Bu yerleri konforlu bir şekilde gezebilmek için profesyonel araç kiralama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. 

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular