Malatya Merkez Araç Kiralama

Merkez Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Merkez
Malatya Merkez Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesi’nin önemli kentlerinden birisi olan Malatya’nın tarihi Hitit İmparatorluğu’na kadar uzanıyor. Bölgenin kültürel açıdan yansımalarının hemen her noktada görülmesi, kente olan ilgiyi ciddi anlamda artırıyor. Hem yerli hem de yabancı birçok turist tarafından özellikle yaz aylarında ziyaret edilen Malatya, zaman zaman ekstrem sporlara da ev sahipliği yapıyor.  

Malatya merkez ve çevresinde gezilecek ve görülecek birçok yer bulunuyor. Bu noktalar arasında hızlı bir şekilde hareket edebilmek için araç kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bu sayede Malatya merkezinde bulunan her yeri rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Malatya merkezinde ve çevresinde hem doğal hem de tarihi birçok yer bulunuyor. Doğal güzellikler arasında en fazla ön plana çıkan yerler arasında Orduzu’yu ilk sıraya yazabiliriz. Bunun yanı sıra kentin içerisinde bulunan Kanalboyu etrafında da yürüyüş yapabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, Malatya Fotoğraf Makineleri Müzesi, Poyraz Konağı, Aslan Tepe Höyüğü, Battalgazi Kent Müzesi, Malatya Müzesi, Ulu Camii, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı, Atatürk Evi Müzesi, Beşkonaklar Etnoğrafya Müzesi, İstanbulluoğlu Konağı gibi yerleri de gezebilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular