Enez Araç Kiralama

Enez Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Enez
Edirne Enez Hakkında

Edirne’nin Dalyan Gölü kıyısında yer alan güzel ilçesi Enez; tarihi, doğal güzellikleri ve kültürel zenginliği ile görülmeye değer bir yer. Binlerce yıllık uzun tarihinden kalan hazinelerini araç kiralama hizmeti alarak rahatça gezebileceğiniz Enez’de birbirinden özel doğal güzellikleri de yakından görebilirsiniz.

Tarih ve kültür meraklılarının Enez gezilerinde ilk uğraması gereken yerlerden biri olan Ainos Antik Kenti, M.Ö. 7. yüzyılda kurulmuş bir Trakya kenti. Kentte günümüze kadar ulaşmayı başarmış antik tiyatro, agora, tapınak ve diğer kalıntılar arasında tarihte bir yolculuğa çıkabilirsiniz. İlçenin simgesi haline gelen ve Saros Körfezi'nin kıyısında muhteşem bir manzara sunan Enez Kalesi’ni de mutlaka görmenizi önerdiğimiz gezinizde görkemli kalenin surlarından muhteşem panoramik fotoğraflar çekebilirsiniz.

Tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra tertemiz plajları için de çok ziyaret edilen Enez’de denizin tadını çıkarmak için bölgenin en popüler plajlarından biri olan mavi bayraklı Altınkum Plajı’na giderek altın sarısı kumlar üzerinde ve berrak denizde unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Semadirek ile Gökçeada'nın hemen karşısında bulunan Sultaniciçe Koyu da hem doğa gezileri yapabileceğiniz hem de kalabalıklardan uzakta doyasıya yüzebileceğiniz Trakya’nın gizli cennetlerden biri konumunda.

Büyüleyici masmavi manzarası, zengin bitki örtüsü ve yaban hayatı ile her doğa tutkununun keşfetmesi gereken Dalyan Gölü ise piknik, trekking, fotoğraf safarileri ve kampçılık gibi aktiviteler yaparak yılın bütün yorgunluğunu atmak için bölgede gidebileceğiniz en popüler adreslerden biri konumunda.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular